Дерев'яні вікна для лазні

   Необхідність установки вікон в лазнях і саунах не викликає сумнівів. Через віконні прорізи виконується провітрювання і в приміщення надходить природне світло. Але наявність вікон виправдано тільки якщо вони мають функцію енергозбереження, в іншому випадку не уникнути тепловтрат. Ось чому для лазні та сауни, а особливо для парилки, потрібно вибирати не звичайні, а спеціалізовані вікна. Кращий варіант - поставити енергозберігаючі вікна в сауну з липи з потрійним загартованим склопакетом.


    Переваги дерев'яних вікон для лазні та сауни

   Економія енергії. Дерев'яні вікна для лазні не пропускають холодне повітря з вулиці і перешкоджають відведенню тепла з парної назовні. Завдяки відмінним теплоізоляційним властивостям вікон, виключається ризик перевитрати палива і електроенергії. Тому не варто турбуватися про те, що наявність віконних прорізів знизить ефективність роботи банної печі.

    Екологічність і натуральність. При будівництві лазень або саун краще забути про металопластикові вікна, вони не витримують екстремальні умови експлуатації і, що особливо небезпечно, виділяють токсичні речовини при нагріванні. Зовсім інша справа - натуральне дерево з дихаючими властивостями. Сучасні технології дозволяють підвищити вологостійкість дерева термообробкою без застосування хімічних просочень.

    Естетика. Як правило, стіни і підлогу в лазнях і саунах виготовляються з натурального дерева. Вікна з липи ідеально вписуються в такий інтер'єр і гармонійно доповнюють натуральну банну атмосферу. Дерев'яні елементи роблять приміщення затишним і комфортним.

   Дерев'яні вікна для сауни та лазні мають оптимізований конструктив, за рахунок чого вони легко і швидко монтуються. Існують найрізноманітніші види таких вікон - глухі, відкидні, поворотні, комбіновані. Наша компанія пропонує дерев'яні вікна з загартованим склопакетом в декількох типорозмірах, також можливе виготовлення конструкцій за індивідуальними параметрами. Вікна оснащені німецької нержавіючої фурнітурою і контурним ущільнювачем. Для отримання консультації з питання вибору дерев'яних вікон для лазні та сауни зв'яжіться з нашим менеджером.


2123 01.05.2019