Дерев'яні двері для бань і саун

   Двері для лазні та сауни повинні бути стійкі до перепадів температури і вологості. Високі вимоги пред'являються до якості виготовлення, енергозберігаючим властивостям і дизайнерському оформленню дверей. Якщо не приділити увагу всім цим факторам, то зусилля, витрачені на будівництво лазні або сауни, виявляться безглуздими. Адже без надійних дверей забезпечити нормальну роботу парилки неможливо.


   Конструктивні особливості та переваги дерев'яних дверей для лазні та сауни

   Відмінний вибір з точки зору вищеописаних вимог - дерев'яні двері для сауни і лазні. Конструктив включає все необхідне для установки: дверне полотно, короб, контурний ущільнювач, фурнітуру.

    Дверне полотно. Це не монолітна дошка, а багатошаровий сендвіч, що складається з комплексу матеріалів з відмінними тепло- і пароізоляційними властивостями.

• Короб. Ця деталь забезпечує жорсткість конструкції, захищає двері від деформування. У якісному коробі дверне полотно зберігає геометричні розміри. Завдяки наявності порога, спрощується монтаж дверей.

• Фурнітура. Дерев'яні двері для лазні оснащуються нержавіючої фурнітурою - петлями, Стеклодержателі, засувками. Ручки встановлюються дерев'яні, так як дерево не нагрівається і не може обпалити.

• Остеклення. Двері можуть бути глухими або мати напівпрозорі вставки з загартованого скла. Конструкції з склінням відрізняються оригінальним зовнішнім виглядом і мають перевагу з чисто практичної точки зору: через віконце можна контролювати ситуацію в приміщенні парної, перебуваючи в передбаннику.

   Дерев'яні двері для бань і саун відмінно зберігають тепло в парній. Тепле повітря не виходить в передбанник, на нагрів парилки потрібно менше енергії, знижується витрата палива. Сучасні технології обробки деревини дозволяють виготовляти дуже гарні дизайнерські двері для елітних інтер'єрів лазень і саун. Конструкція дверей передбачає можливість установки з лівими або правим відкриттям.

   На нашому сайті представлений широкий вибір дерев'яних дверей для лазні та сауни. Ми пропонуємо декількох типорозмірів, також можливе виконання індивідуальних замовлень на виробництво дверей будь-яких габаритів.


1028 22.05.2019