Аксесуари для лазні та сауни

Важко уявити собі відвідування лазні або сауни без всіх можливих аксесуарів та приладдя. Різноманітні пристосування допомагають зробити відпочинок комфортним, а лазневі процедури - корисними і ефективними. Правильно підібрані аксесуари для бані і сауни створюють специфічну атмосферу в парній, настрій відвідувачів покращується значною мірою завдяки використанню якісного і ергономічного приладдя


  Різновиди аксесуарів для лазні та сауни

  Якщо ви вирішили попаритися, вам знадобляться наступне приладдя для сауни та лазні:

• банні віники (березові, дубові, ялівцеві, липові і т. д.) - інструменти для банного масажу, кроплення каменів, ароматизації повітря, нагнітання пари;

• термогігрометри - прилади для контролю рівня температури і вологості в лазні;

• пісочний годинник для вимірювання інтервалів часу перебування в парній;

• черпаки з нержавіючої сталі з дерев'яною ручкою для подачі води на камені;

• бондарні вироби - шайки, відра, запарники;

• мочалки, масажери, щітки для банних процедур;

• ковпаки, халати, тапочки;

• шезлонги, дерев'яні килимки, ортопедичні підголовники.

     Поради щодо вибору аксесуарів для лазні та сауни

  При виборі одягу і взуття для лазні стежте за тим, щоб ці вироби були виконані з високоякісних натуральних матеріалів. Ковпаки для лазні та сауни виготовляються з фетру, вовни або повсті. Для душової кімнати можна придбати гумові тапочки з неслизькою підошвою, а в парну слід відправлятися в повстяному взутті.

  Пристосування, які використовуються в лазні і сауні, повинні бути виготовлені з теплостійких матеріалів, не схильних до дії вологи. Якісне лазневе приладдя експлуатується багато років, не покриваючись грибком і не втрачаючи колір. Для виготовлення такої продукції ми використовуємо високоякісне термодерево. Матеріал екологічний, безпечний і довговічний. У нашому асортименті - термогігрометри і пісочний годинник з корпусами з натурального дерева, черпаки з дерев'яними ручками, розкладні шезлонги.

  Використовуючи дерев'яне приладдя для лазні, відвідувач не обпече руки. При нагріванні натуральне дерево наповнює приміщення дивовижним природним ароматом. У разі необхідності, дерево комбінується з іншими матеріалами - нержавіючою сталлю і пластиком. Наприклад, дерев'яні запарники ми оснащуємо внутрішньою пластиковою вставкою і сталевими кільцями, а робочу частину черпаків виробляємо з нержавійки. 

  Якщо ви хочете купити аксесуари для лазні та сауни, ознайомтеся з нашим асортиментом. Модельний ряд виробів від торгової марки «Tesli» постійно розширюється, у нас є практично все для лазні та сауни - від корисного приладдя до оздоблювальних матеріалів з натурального дерева.


1374 19.03.2019