Скляні двері для лазні та сауни


   Скляні двері гармонійно доповнюють лазневі інтер'єри, оформлені як у класичній, так і в сучасній стилістиці. Такі конструкції особливо популярні при будівництві хаммамов. У порівнянні з дерев'яними аналогами дверні полотна зі скла мають більш елегантний і оригінальний зовнішній вигляд. Для їх виготовлення використовується не звичайне, а загартоване скло - ударостійкий матеріал, який виробляється за спеціальною технологією чергуванням декількох циклів нагріву та охолодження. В результаті загартоване скло для дверей в сауну набуває такі властивості:

   • механічну міцність, в 5-6 разів перевищує міцність звичайного силікату;

• високу жароміцність;

• енергозберігаючі властивості;

• стійкість до різких температурних перепадів;

• відмінні теплоізоляційні властивості.

   Двері для сауни з загартованого скла виробляються з суцільного полотна або в обрамленні дерев'яною рамкою. Товщина розжареного скла - 6-8 мм, посилений варіант виготовляється з склопакета товщиною 14 мм. У комплектацію входить дверне полотно, дерев'яний короб, контурний ущільнювач і набір фурнітури - Стеклодержателі, петлі, ручки, засувки.


   Переваги скляних дверей для лазні, сауни, хамама

   Естетика. З дизайнерської точки зору двері з загартованого скла для сауни - бездоганні. Вони відмінно поєднуються з іншими оздоблювальними матеріалами, гармоніюють з дерев'яним коробом, за рахунок часткової прозорості візуально розширюють приміщення.

   Різноманітний дизайн. Ми використовуємо для виготовлення дверей різні види жароміцного скла для сауни - кольорове, монохромне, матове, прозоре, тоноване. У дизайн включаються декоративні елементи у вигляді вишуканих узорів і малюнків.

   Довговічність. Полотно зберігає геометричні розміри і ніяк не реагує на контакт з парою і вологою. На поверхні не селиться грибок і пліснява. Купуючи якісну скляні двері для лазні від виробника, ви можете бути впевнені, що вона прослужить не один десяток років.

   Зручність в експлуатації та догляді.  У щоденній експлуатації двері проявляють себе як надійні, зручні, ергономічні конструкції. Скло не вбирає забруднення, тому не вимагає складного догляду. Завдяки гігієнічності дверей, прибирання в парильні і кімнаті відпочинку стає менш клопіткою. Ця перевага відіграє особливу роль для громадських лазень з великим потоком відвідувачів.

   В асортименті нашої компанії - широкий вибір скляних дверей з малюнком і без декорування. У нас можна придбати двері в декількох типорозмірах або зробити замовлення за індивідуальними вимірами.


2270 22.05.2019