Застосування термодеревини в сауні

   Всі матеріали, які використовуються в сауні, повинні бути довговічними, стійкими до вологи і нагрівання. При цьому важливо, щоб вони були екологічними і натуральними. Чи можливе таке поєднання властивостей? Так, всім цим вимогам відповідає дерево, але не звичайне, а  спеціально термічно оброблене в печі. Так звана термодеревина використовується для внутрішньої обробки стін і підлоги в сауні, для виготовлення меблів, бондарних виробів, аксесуарів. Застосування термодеревини в обробці саун - це революційне рішення для будівництва надійних, довговічних, екологічних саун нового покоління.


   Унікальні властивості виробів для сауни з термодеревини

   Термована   деревина виробляється без застосування будь-яких хімічних просочень або покриттів, а значить, зберігає природні властивості і є абсолютно безпечним матеріалом. Дерево просушується, а потім «пропікається» в спеціальній камері без присутності кисню. Парні для сауни з термодеревини навіть після багатьох років експлуатації зберігають ідеальний зовнішній вигляд. Особлива технологія термообробки змінює структуру дерева і значно покращує його експлуатаційні властивості:

• матеріал стає стійким до вологи і нагрівання;

• термодерево не гниє, не піддається впливу цвілі і грибка;

• гризуни і комахи втрачають інтерес до деревини після термування;

• деталі з термодеревини зберігають геометричну форму, не дають усадки, не коробляться і не деформуються;

• термодошка має щільну поверхню без пор;

• вироби з термодеревини для сауни гігієнічні, вони легко миються і не вбирають забруднення;

• колір матеріалу може варіюватися від золотистого до темно-коричневого.

   Термообробка дерева - перевірена технологія, яку ми успішно впроваджуємо на своєму виробництві. У нашому асортименті все для обробки сауни - вироби та оздоблювальні матеріали з термососни, термоольхи, термолипи, термодуба. Якщо вам потрібна консультація по вибору продукції з термованної деревини для сауни, звертайтеся до нашого менеджера.


1420 17.04.2019