Брус для лави липа сухий, струганий 80х24х2000-2400 мм "Кантрі"

Лідер продажу!
Модель: Брус лавочный липа 80 "Кантри"
Виробники Tesli
Артикул: 013679
Наявність:

₴46 грн.
м/п


Короткі характеристики
Довжина 2.0 м; 2.2 м; 2.4 м
Короткий опис Ні
Спосіб оплати Оплата готівкою, Visa / MasterCard, безготівковими
Країна виробника Україна
Всі характеристики

Ціна за 1 погонний метр.

Брус для лави випускається в довжинах 2.0м., 2.2м., 2.4м та може мати сучки діаметром  більш як 30 мм. ( в т.ч. чорні, випадні), сколи, тріщини, недоструги, перепади по кольору та текстурі.

Брус для лави використовується для виготовлення полиць сауни (лазні). Листяні породи широко використовуються в будівництві саун завдяки низькій теплоємності, а також тому, що не виділяють смолу, і добре переносять екстремальні температурні перепади.
Меблі в сауні рекомендується застосовувати прості за своєю конфігурацією і зручні у користуванні. Це в першу чергу необхідно в цілях безпеки, вони повинні бути без виступаючих і гострих кутів, адже, коли приміщення заповниться паром, легко буде на них натрапити.
Основним матеріалом для виготовлення саунних меблів є брус для лави. Він може бути різного розміру по ширині і довжині, але є, так би мовити, стандартні або ходові.
Брус лавковий липа 80  ТМ "Tesli" виконаний розміром 80*24 мм з дотриманням усіх технологічних вимог. Безсумнівно, якість матеріалу задовольнить найвищі вимоги замовника.
Не забувайте, що всі дерев'яні елементи меблів повинні добре просушуватися, а приміщення лазні або сауни повинно регулярно провітрюватися. Це продовжить термін служби всіх поверхонь та виробів з дерева і дасть можливість з комфортом проводити відпочинок довгі роки.Характеристики

Довжина 2.0 м; 2.2 м; 2.4 м
Короткий опис Ні
Спосіб оплати Оплата готівкою, Visa / MasterCard, безготівковими
Країна виробника Україна
Матеріал липа
Товщина 24 мм
Ширина 80 мм
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha


Рекомендуємо подивитися