Оплата і доставка

Доставка

Доставка товару здійснюється по всій території України на протязі 1-3 днів.

При придбанні дверей менеджер надає знижку на доставку перевізником SAT до відділенні перевізника.

Адресу відділень служби SAT у Вашому місті можна знайти посиланням https://www.sat.ua/ru/departments/

За погодженням з менеджером надається знижка на доставку перевізником Нова Пошта.


Способи оплат:

1)      Оплата на розрахунковий рахунок

2)      Післяплата при отриманні


Умови обміну/повернення товарів

Покупець має право обміняти придбаний товар належної якості на аналогічний товар протягом 14 календарних днів, (а за відсутності в продажу аналогічного – повернути товар) відповідно до положень Закону України «Про захист прав споживачів».

Товар, що обмінюється/повертається, повинен не мати слідів використання, мати збережений товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, бирки, пакування тощо.

При обміні/поверненні товару, що був переданий Покупцю в індивідуальній упаковці (упаковці виробника), шляхом відправлення товару Продавцеві службою доставки Покупець має зберегти вид товару в індивідуальній упаковці. Продавець має право відмовити в прийманні товару, що обмінюється/повертається, якщо він був запакований неналежним чином, внаслідок чого на ньому (на індивідуальній упаковці) залишилися сліди та/або пошкодження (у т.ч. які виникають при транспортуванні - подряпини, вм'ятини тощо) — як товар, товарний вигляд якого не збережено Покупцем.

Повернення товару належної якості на адресу Продавця здійснюється за рахунок Покупця.

Обмін/повернення товару відбувається за письмовою заявою покупця.

Кошти, сплачені за товар, повертаються покупцю в день повернення покупки. Якщо у продавця немає можливості повернути гроші відразувиплати проводяться не пізніше, ніж через 7 днів з моменту отримання товару та письмової заяви на повернення.

Якщо разом з товаром Покупцеві було надано технічний паспорт, гарантійний талон або інший документ, вимоги Покупця розглядаються Продавцем тільки за умови надання зазначених документів.

Повернення товару здійснюється у відповідності до чинного законодавства України.