Кам'янка для сауни НОВАСЛАВ "Класік" Екран 12 куб.м

Модель: ls-36444959
Виробники Новаслав
Артикул: ПКС-01 ЧС2
Наявність: Є в наявності

₴14580 грн.


Короткі характеристики
Вес камней 100 кг
Вид топлива Твердое
Водяной контур нет
Гарантийный срок 36 місяців
Всі характеристики

Кам'янка для сауни НОВАСЛАВ" Класик " екран 12 куб. м – традиційна модель дров'яної печі від перевіреного українського виробника. Ми співпрацюємо з компанією «Новаслав» багато років, ручаємося за якість та надійність їх продукції. У нас ви можете в одному замовленні купити повний комплекс обладнання для лазні – від печі і дерев'яних виробів до аксесуарів.

У чому переваги та особливості кам'янки для сауни НОВАСЛАВ "Класик" екран 12 куб. м

ü  Піч для сауни "Класик" призначена для невеликих приміщень об'ємом до 12 куб. м. Повітря в парильні прогрівається швидко і ефективно, потрібна температура підтримується тривалий час за рахунок того, що маса каменів добре акумулює тепло.

ü  Конструктив передбачає монтаж кам'янки в стінний отвір: топка встановлюється в парильні, а виносний паливний канал – в передбаннику. Довжина виносу топки - 200 мм. Нерівності отвору закриваються декоративною рамкою, за рахунок чого спрощується процес установки печі.

ü  Сталевий кожух пофарбований чорною жаростійкою фарбою, стійкою до тривалого нагрівання і перепадів температур. Між розпеченими стінками топки і кожухом залишається повітряний зазор, що прискорює нагрівання повітря в парильні.

ü  Дверцята мають прозоре вогнетривке скло 200х200 мм. Воно не боїться ударів і нагріву до 750°C. При необхідності можна міняти ліве-праве розташування дверцят. Наявність прозорого скління створює ефект невеличкого каміну.

Де купити кам'янку для сауни НОВАСЛАВ "Класик" екран 12 куб. м недорого

Компанія "Tesli" займається комплексним оснащенням лазень і саун спеціалізованим обладнанням – дерев'яними виробами, оздоблювальними матеріалами, аксесуарами. Наш асортимент був би неповним без надійного пічного обладнання. Саме тому ми пропонуємо клієнтам перевірений продукт – кам'янки від українського виробника «Новаслав».

У нас ви можете купити кам'янку для сауни НОВАСЛАВ "Класик" екран 12 куб. м недорого або купити піч для лазні на дровах іншої моделі. Ми готові в будь-який час надати вам детальну консультацію щодо вибору конструктиву і технічних характеристик пічного обладнання. Телефонуйте нам – ми на зв'язку: +38 (050) 325-72-02, +38 (067) 579-59-07.


Характеристики

Вес камней 100 кг
Вид топлива Твердое
Водяной контур нет
Гарантийный срок 36 місяців
Коефіцієнт корисної дії 75 %
Материал топки Сталь
Назначение печи Для бань и саун
Номинальная мощность 12 кВт
Підключення до димаря Верхнее
Расположение печи Любое
Скорость нагревания воздуха 30 хвилин
Толщина материала топки 8.0 мм
Діаметр димоходу 120 мм
Розмір ДxШxВ 200+612 x 388 x 670 мм
Вага 70 кг
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha


Рекомендуємо подивитися