Піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток - Панорама" 18 куб.м

Модель: ls-36445695
Виробники Новаслав
Артикул: ПКС-02 ПС3
Наявність:

₴21330 грн.


Короткі характеристики
Вес камней 120 кг
Вид топлива Твердое
Гарантийный срок 36 місяців
Коефіцієнт корисної дії 75 %
Всі характеристики

Піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток - Панорама" 18 куб. м оснащена панорамним камінним вікном і топкою з відкритим прутковим кожухом. Ми рекомендуємо купити дров'яну піч для лазні «Пруток – Панорама», якщо ви пред'являєте підвищені вимоги до надійності та естетики кам'янки.

Переваги та особливості печі для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток-Панорама" 18 куб. м

ü  Кам'янка "Пруток-Панорама" поєднує в собі функції надійної печі та каміна. Топка і виносний канал довжиною 220 мм встановлюються в суміжних приміщеннях. У парильні розміщується топка з верхнім підключенням до димоходу, а в передбаннику – паливний канал, оформлений у вигляді каміна. Закладка дров, чистка, обслуговування печі здійснюється з суміжного приміщення.

ü  Камені укладаються в основний відсік топки і додатково – в простір між топкою і кожухом. Велика маса каменів безперешкодно віддає тепло і інтенсивно виділяє м'який природний пар.

ü  Виносний паливний канал оснащений дверцятами з широким вогнетривким склом 310х310 мм і декоративною нержавіючої накладкою, що закриває нерівності стінного отвору. Спеціальне скло "Schott Robax" стійке до нагрівання і механічних пошкоджень, тому його експлуатація абсолютно безпечна. Оформлення під камін дозволяє створити в передбаннику затишну атмосферу.

ü  Довговічність топки забезпечується збільшеною товщиною верхньої панелі (8 мм). Піч оснащена надійною колосниковою решіткою з чавуну і S-подібним димовим каналом, що нагріває камені з усіх боків.

Де купити піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток - Панорама" 18 куб. м недорого

У нашому інтернет-магазині ви можете купити піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток - Панорама" 18 куб. м недорого. Для оформлення замовлення скористайтеся кошиком або зв'яжіться з менеджером за номерами +38 (050) 325-72-02, +38 (067) 579-59-07. Якщо ви хочете обрати іншу модель – ми із задоволенням проконсультуємо вас і допоможемо купити найбільш підходящий варіант.

На сайті "Tesli" ви можете обрати дерев'яні двері, вікна, бондарні вироби, оздоблювальні матеріали, аксесуари нашого власного виробництва. Але ми хочемо, щоб з нашою допомогою ви вирішували свої задачі «під ключ». Тому тепер вам не доведеться витрачати додатковий час на пошуки кам'янки для сауни – вона може бути доставлена на вашу адресу в одному комплексному замовленні.


Характеристики

Вес камней 120 кг
Вид топлива Твердое
Гарантийный срок 36 місяців
Коефіцієнт корисної дії 75 %
Материал топки Сталь
Назначение печи Для бань и саун
Номинальная мощность 18 кВт
Отделка печи Облицовка натуральным камнем
Підключення до димаря Верхнее
Расположение печи Любое
Скорость нагревания воздуха 40 хвилин
Толщина материала топки 8.0 мм
Діаметр димоходу 120 мм
Розмір ДxШxВ 220+628 x 460 x 729 мм
Вага 85 кг
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha


Рекомендуємо подивитися