Піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток - Панорама" 18 куб.м

Модель: ls-36445695
Виробники Новаслав
Артикул: ПКС-02 ПС3
Наявність:

₴17640 грн.


Короткі характеристики
Діаметр димоходу 120 мм
Розмір ДxШxВ 220+628 x 460 x 729 мм
Вага 85 кг
Вес камней 120 кг
Вид топлива Твердое
Гарантийный срок 36 місяців
Коэффициент полезного действия 75 %
Всі характеристики

Піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток - Панорама" 18 куб. м оснащена панорамним камінним вікном і топкою з відкритим прутковим кожухом. Ми рекомендуємо купити дров'яну піч для лазні «Пруток – Панорама», якщо ви пред'являєте підвищені вимоги до надійності та естетики кам'янки.

Переваги та особливості печі для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток-Панорама" 18 куб. м

ü  Кам'янка "Пруток-Панорама" поєднує в собі функції надійної печі та каміна. Топка і виносний канал довжиною 220 мм встановлюються в суміжних приміщеннях. У парильні розміщується топка з верхнім підключенням до димоходу, а в передбаннику – паливний канал, оформлений у вигляді каміна. Закладка дров, чистка, обслуговування печі здійснюється з суміжного приміщення.

ü  Камені укладаються в основний відсік топки і додатково – в простір між топкою і кожухом. Велика маса каменів безперешкодно віддає тепло і інтенсивно виділяє м'який природний пар.

ü  Виносний паливний канал оснащений дверцятами з широким вогнетривким склом 310х310 мм і декоративною нержавіючої накладкою, що закриває нерівності стінного отвору. Спеціальне скло "Schott Robax" стійке до нагрівання і механічних пошкоджень, тому його експлуатація абсолютно безпечна. Оформлення під камін дозволяє створити в передбаннику затишну атмосферу.

ü  Довговічність топки забезпечується збільшеною товщиною верхньої панелі (8 мм). Піч оснащена надійною колосниковою решіткою з чавуну і S-подібним димовим каналом, що нагріває камені з усіх боків.

Де купити піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток - Панорама" 18 куб. м недорого

У нашому інтернет-магазині ви можете купити піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток - Панорама" 18 куб. м недорого. Для оформлення замовлення скористайтеся кошиком або зв'яжіться з менеджером за номерами +38 (050) 325-72-02, +38 (067) 579-59-07. Якщо ви хочете обрати іншу модель – ми із задоволенням проконсультуємо вас і допоможемо купити найбільш підходящий варіант.

На сайті "Tesli" ви можете обрати дерев'яні двері, вікна, бондарні вироби, оздоблювальні матеріали, аксесуари нашого власного виробництва. Але ми хочемо, щоб з нашою допомогою ви вирішували свої задачі «під ключ». Тому тепер вам не доведеться витрачати додатковий час на пошуки кам'янки для сауни – вона може бути доставлена на вашу адресу в одному комплексному замовленні.


Характеристика

Діаметр димоходу 120 мм
Розмір ДxШxВ 220+628 x 460 x 729 мм
Вага 85 кг

Характеристики

Вес камней 120 кг
Вид топлива Твердое
Гарантийный срок 36 місяців
Коэффициент полезного действия 75 %
Материал топки Сталь
Назначение печи Для бань и саун
Номинальная мощность 18 кВт
Отделка печи Облицовка натуральным камнем
Подключение к дымоходу Верхнее
Расположение печи Любое
Скорость нагревания воздуха 40 хвилин
Толщина материала топки 8.0 мм
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha


Рекомендуємо подивитися