Піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 26 куб.м зі склом

Модель: ls-36445728
Виробники Новаслав
Артикул: ПКС-04 ПС2
Наявність:

₴19230 грн.


Короткі характеристики
Вес камней 140 кг
Вид топлива Твердое
Гарантийный срок 36 місяців
Коефіцієнт корисної дії 75 %
Всі характеристики

Піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 26 куб. м зі склом – надійна українська кам'янка на дровах. Особливості конструкції – відкритий кожух з прутка і вікно з жаростійким склінням. Дров'яні печі для сауни поставляється за ціною виробника з доставкою в будь-яку точку України.

Конструктив та технічні характеристики печі для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 26 куб. м зі склом

ü  Кожух топки виготовлений не з суцільного металу, а з прутка. Відкритий решітчастий відсік вміщує додатковий обсяг каменів. Такий конструктив підвищує ефективність нагріву і дозволяє отримати більше якісного пара. Піч швидко нагріває приміщення і довго підтримує оптимальний рівень температури і вологості.

ü  За рахунок наявності виносного каналу довжиною 220 мм кам'янку можна топити і чистити з суміжного приміщення. Конструкція монтується в стінний отвір. Дверцята засклені жаростійким склом "Schott Robax" розміром 200х200 мм. Наявність скла робить піч більш зручною і естетичною.

ü  Топка має оптимізовану конструкцію: S-подібний димовий канал нагріває камені з п'яти сторін, посилена верхня панель товщиною 8 мм підвищує довговічність кам'янки, а чавунна колосникова решітка забезпечує рівномірне горіння при економному витрачанні палива.

ü  Зовнішні поверхні кам'янки пофарбовані жаростійкою емаллю чорного кольору - це оптимальне рішення по співвідношенню ціни і якості. Покриття зберігає міцність при тривалій експлуатації в умовах підвищеної температури і вологості.

Де купити піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 26 куб. м зі склом недорого

Якщо ви шукаєте добротну функціональну кам'янку, рекомендуємо обладнання від нашого партнера-українського виробника «Новаслав». В інтернет-магазині «Tesli» ви можете купити піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ" Пруток " 26 куб. м зі склом недорого з доставкою. У нас ви знайдете широкий асортимент кращих печей для лазні в Україні. Обрати оптимальний варіант допоможе наш технічний консультант.

Зв'яжіться з нами – ми проаналізуємо планування і технічні параметри вашої сауни і допоможемо підібрати кам'янку, яка буде максимально ефективною і економічною для ваших умов. Звернувшись до нас, ви можете обладнати сауну «під ключ» - купити вироби з дерева для лазні нашого власного виробництва та замовити надійну кам'янку. Контакти компанії: +38 (050) 325-72-02, +38 (067) 579-59-07.


Характеристики

Вес камней 140 кг
Вид топлива Твердое
Гарантийный срок 36 місяців
Коефіцієнт корисної дії 75 %
Материал топки Сталь
Назначение печи Для бань и саун
Номинальная мощность 26 кВт
Отделка печи Облицовка натуральным камнем
Підключення до димаря Верхнее
Расположение печи Любое
Скорость нагревания воздуха 40 хвилин
Толщина материала топки 8.0 мм
Діаметр димоходу 120 мм
Розмір ДxШxВ 220+675 x 490 x 763 мм
Вага 90 кг
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha


Рекомендуємо подивитися