Піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 26 куб.м зі склом

Модель: ls-36445728
Виробники Новаслав
Артикул: ПКС-04 ПС2
Наявність:

₴15870 грн.


Короткі характеристики
Діаметр димоходу 120 мм
Розмір ДxШxВ 220+675 x 490 x 763 мм
Вага 90 кг
Вес камней 140 кг
Вид топлива Твердое
Гарантийный срок 36 місяців
Коэффициент полезного действия 75 %
Всі характеристики

Піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 26 куб. м зі склом – надійна українська кам'янка на дровах. Особливості конструкції – відкритий кожух з прутка і вікно з жаростійким склінням. Дров'яні печі для сауни поставляється за ціною виробника з доставкою в будь-яку точку України.

Конструктив та технічні характеристики печі для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 26 куб. м зі склом

ü  Кожух топки виготовлений не з суцільного металу, а з прутка. Відкритий решітчастий відсік вміщує додатковий обсяг каменів. Такий конструктив підвищує ефективність нагріву і дозволяє отримати більше якісного пара. Піч швидко нагріває приміщення і довго підтримує оптимальний рівень температури і вологості.

ü  За рахунок наявності виносного каналу довжиною 220 мм кам'янку можна топити і чистити з суміжного приміщення. Конструкція монтується в стінний отвір. Дверцята засклені жаростійким склом "Schott Robax" розміром 200х200 мм. Наявність скла робить піч більш зручною і естетичною.

ü  Топка має оптимізовану конструкцію: S-подібний димовий канал нагріває камені з п'яти сторін, посилена верхня панель товщиною 8 мм підвищує довговічність кам'янки, а чавунна колосникова решітка забезпечує рівномірне горіння при економному витрачанні палива.

ü  Зовнішні поверхні кам'янки пофарбовані жаростійкою емаллю чорного кольору - це оптимальне рішення по співвідношенню ціни і якості. Покриття зберігає міцність при тривалій експлуатації в умовах підвищеної температури і вологості.

Де купити піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 26 куб. м зі склом недорого

Якщо ви шукаєте добротну функціональну кам'янку, рекомендуємо обладнання від нашого партнера-українського виробника «Новаслав». В інтернет-магазині «Tesli» ви можете купити піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ" Пруток " 26 куб. м зі склом недорого з доставкою. У нас ви знайдете широкий асортимент кращих печей для лазні в Україні. Обрати оптимальний варіант допоможе наш технічний консультант.

Зв'яжіться з нами – ми проаналізуємо планування і технічні параметри вашої сауни і допоможемо підібрати кам'янку, яка буде максимально ефективною і економічною для ваших умов. Звернувшись до нас, ви можете обладнати сауну «під ключ» - купити вироби з дерева для лазні нашого власного виробництва та замовити надійну кам'янку. Контакти компанії: +38 (050) 325-72-02, +38 (067) 579-59-07.


Характеристика

Діаметр димоходу 120 мм
Розмір ДxШxВ 220+675 x 490 x 763 мм
Вага 90 кг

Характеристики

Вес камней 140 кг
Вид топлива Твердое
Гарантийный срок 36 місяців
Коэффициент полезного действия 75 %
Материал топки Сталь
Назначение печи Для бань и саун
Номинальная мощность 26 кВт
Отделка печи Облицовка натуральным камнем
Подключение к дымоходу Верхнее
Расположение печи Любое
Скорость нагревания воздуха 40 хвилин
Толщина материала топки 8.0 мм
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha


Рекомендуємо подивитися