Піч Огнев ПОВ-150 C-2 опалювальна

Модель: Огнев ПОВ-150 C-2
Виробники Новаслав
Наявність:

₴17610 грн.
шт


Короткі характеристики
Камера подвійного згоряння Так
Коефіцієнт корисної дії 75 %
Підключення до димаря Заднє
Розміри Висота - 663 мм, Ширина - 391 мм, Глибина - 767 мм
Всі характеристики

Піч Новаслав Огнев ПОВ-150 C-2 опалювальна призначена для тривалого та ефективного обігріву приміщень з мінімальним використанням палива, а також підігріву води.

Піч Новаслав Огнев ПОВ-150 C-2 опалювальна - це піч тривалого горіння, яка здатна в короткий термін обігріти приміщення та підтримувати тепло протягом тривалого часу.

Принцип роботи полягає в спалюванні палива методом тління в топці, яка складається з двох камер.

В нижній частині камери накопичуються пічні гази, які спалюються у верхній частині камери за допомогою додаткової подачі повітря, яке надходить через спеціальні канали.

Через конвекційні отвори тепле повітря потрапляє до приміщення.

Підключати піч необхідно до металевого димаря.

Топка печі Новаслав Огнев ПОВ-150 C-2 опалювальної виконана з високоякісної 4-мм. сталі., колосники виконані із чавуну. Димар з шибером. Ящик для золи дозволяє зручно позбутися золи і незгорілих рештків. Дверцята печі обладнані термостійким склом «SCHOTT ROBAX» розміром 200 х 200 мм.

Піч покрита термостійкою фарбою.

 

Піч Новаслав Огнев ПОВ-150 C-2 опалювальна працює на твердому паливі різного типу: на деревних та торф’яних брикетах, дровах, відходах деревообробної та паперової промисловостей. Довжина полін не повинна перевищувати 49 см.

На одному завантаженні палива піч працює 2-8 годин.

Де придбати піч Новаслав Огнев ПОВ-150 C-2 опалювальну недорого?

Ми цінуємо довіру наших клієнтів, тому пропонуємо печі виняткової якості від перевіреного та надійного партнера, з яким багато років співпрацюємо. Широкий асортимент, представлений на нашому сайті, має печі різної потужності, з глухими або скляними дверцятами.

Купити піч Новаслав Огнев ПОВ-150 C-2 недорого можна на нашому сайті, скориставшись функціоналом кошика. Якщо вам потрібна консультація щодо вибору печі, ми чекаємо на ваш дзвінок за номерами +38 (050) 325-72-02, +38 (067) 579-59-07. Наші менеджери нададуть детальну інформацію щодо технічних характеристик та конструктиву обладнання, щоб обрана кам'янка підходила під ваші умови на 100%.Характеристики

Камера подвійного згоряння Так
Коефіцієнт корисної дії 75 %
Підключення до димаря Заднє
Розміри Висота - 663 мм, Ширина - 391 мм, Глибина - 767 мм
Діаметр димоходу 120 мм
Гаранія 12 місяців
Матеріал топки Сталь, 4 мм
Паливо Дрова, паливні брикети
Країна-виробник товару Україна
Вага 71 кг
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha