Рейка монтажна зрощена 20х12х2400мм

Лідер продажу!
Модель: Рейка монтажная 20х12
Виробники Tesli
Артикул: 012689
Наявність:

₴16 грн.
м/п


Короткі характеристики
Довжина 2,4 м
Короткий опис 2 и більше зрощення
Спосіб оплати Оплата готівкою, Visa / MasterCard, безготівкою
Країна виробника Україна
Всі характеристики

Ціна за 1 погонний метр.

Рейка монтажна - це дерев'яна рейка, призначена для кріплення інших виробів з дерева до стіни, стелі і т.д. Також рейка монтажна використовується при укладанні покрівельного покриття.

Основним матеріалом для столярних робіт є деревина. Шляхом розпилювання стовбура дерева на такі частини як брус, обрізну і необрізну дошку отримують розпилювальний сортамент, який в подальшому і використовується в столярній справі. Кращим пиломатеріалом для столярної заготовки є необрізна дошка, тому як такі заготовки, випиляні ближче до центру стовбура, схильні до найменшого впливу усадки і висихання, що відбуваються з усіма дерев'яними матеріалами.

Широко застосовуються пиломатеріали: дошка, бруски, бруси, рейки, вагонка, лиштва, куточки і ін. Рейка монтажна застосовується для закріплення покрівельного матеріалу при його укладанні. Рейка монтажна виготовляється з таких порід дерева - липа та вільха.

Використання дерева, як для будівництва, так і для інтер'єру, стає основним вибором людства та відданням переваги все ж природним матеріалам, так як це запорука гармонії і здоров'я. Які б сучасні будівельні матеріали не пропонував нам ринок, все-таки людині властиво повертатися до витоку, матеріалів навколишнього середовища.


Характеристики

Довжина 2,4 м
Короткий опис 2 и більше зрощення
Спосіб оплати Оплата готівкою, Visa / MasterCard, безготівкою
Країна виробника Україна
Матеріал липа, вільха
Товщина 12 мм
Ширина 20 мм
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha


Рекомендуємо подивитися