Кам'янка для сауни Теплодар "Каскад Панорама" 18-ЛП з ГЛП 18 куб.м.

Модель: Теплодар Каскад Панорама 18 ЛП с ГЛП
Наявність:

₴21880 грн.
шт


Короткі характеристики
Вес камней 60 кг
Вид топлива твердое
Гарантийный срок 12 мес
Дымоход диаметр 115 мм
Всі характеристики

Теплодар Каскад Панорама 18 ЛП з ГЛП – дров'яна піч кам'янка з парогенератором і великим камінним вікном. Генератор легкої пари – це авторська запатентована розробка компанії Теплодар. Проста, але ефективна конструкція парогенератора дозволяє отримати більш якісний пар дрібнодисперсної структури. Такий пар набагато корисніше для здоров'я, перебування в парильні більш комфортне – краще рішення для створення мікроклімату в російській бані. Можна не використовувати парогенератор – тоді піч підійде для фінської сауни.

Купуючи таке обладнання, ви отримуєте одразу два функціоналу – надійну кам'янку і повноцінний камін з панорамним вікном з жаростійкого скла. Паливний канал має подовжену конструкцію і монтується через стінний отвір з виносом камінного блоку в сусіднє приміщення. Контур отвору закривається декоративною металевою рамкою. Кімната відпочинку перетворюється в теплий і затишний камінний зал. 

Характеристики печі для бані з парогенератором Каскад Панорама 18 ЛП

Піч Каскад має відкритий відсік каскадної форми з решітчастою огорожею для 60 кг каменів. Відкрите розташування каменів прикрашає кам'янку і дозволяє отримувати більше якісного пара і довго зберігати тепло в приміщенні. 
Рекомендований обсяг парильні - 10-18 куб. м. Заявлений ресурс печі становить 10 років.
Топка виконана з високолегованої нержавіючої сталі з вмістом хрому 13%, за рахунок чого підвищується ресурс печі, стінки топки не прогорають протягом багатьох років постійної експлуатації.

Купити кам'янку на дровах Теплодар недорого

У кам'янках Теплодар об'єднані всі технічні досягнення галузі, завдяки чому це обладнання заслужено вважається одним з кращих в Європі. У нас ви можете купити піч для бані Теплодар за ціною виробника з швидкою доставкою в будь-який куточок України. Також на нашому сайті ви можете купити бондарні вироби, вікна та двері для парилки, вагонку, аксесуари для оснащення лазні під ключ. 

Телефонуйте за номерами +38 (050) 325-72-02, +38 (067) 579-59-07 – ми завжди відкриті до спілкування з нашими покупцями і готові надати технічну консультацію з усіх питань.


Характеристики

Вес камней 60 кг
Вид топлива твердое
Гарантийный срок 12 мес
Дымоход диаметр 115 мм
Масса печи 73 кг
Материал топки легированная нержавеющая сталь
Расположение дымохода верхнее
Рекомендуемый объём помещения 10-18 м3
Ресурс использования 10 лет
Розміри высота 920, ширина 379, глубина 555
Толщина топки 2,5 мм
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha


Рекомендуємо подивитися