Рейка монтажна

  • Рейка монтажна
Модель: Рейка монтажная
Виробники Tesli
Наявність:

7 грн.
м/п


Короткі характеристики
Довжина2,2 м
кількість зрощень2 и более
Матеріаллипа, ольха
товщина12 мм
Всі характеристики

Рейка монтажна - це дерев'яна рейка, призначена для кріплення інших виробів з дерева до стіни, стелі і т.д. Також рейка монтажна використовується при укладанні покрівельного покриття.

Основним матеріалом для столярних робіт є деревина. Шляхом розпилювання стовбура дерева на такі частини як брус, обрізну і необрізну дошку отримують розпилювальний сортамент, який в подальшому і використовується в столярній справі. Кращим пиломатеріалом для столярної заготовки є необрізна дошка, тому як такі заготовки, випиляні ближче до центру стовбура, схильні до найменшого впливу процесу усадки і висихання, що відбуваються з усіма деревними матеріалами.

Широко застосовуються пиломатеріали: дошка, бруски, бруси, рейки, вагонка, лиштва, куточки і ін. Рейка монтажна застосовується для закріплення покрівельного матеріалу при його укладанні. Рейка монтажна виготовляється з таких порід дерева - липа, вільха, сосна.

Використання дерева, як для будівництва, так і для інтер'єру, стає основним вибором людства на  перевагу все ж природних матеріалів, так як це запорука гармонії і здоров'я. Які б сучасні будівельні матеріали не пропонував нам ринок, все-таки людині властиво повертатися до витоку, матеріалам навколишнього середовища.


Характеристика

Довжина2,2 м
кількість зрощень2 и более
Матеріаллипа, ольха
товщина12 мм
Ширина35 мм
ОплатаОплата наличными, Visa/MasterCard, безналичными
Страна виробникаУкраина
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha