Куток внутрішній 35 руст

Лідер продажу!
  • Куток внутрішній 35 руст
Модель: Уголок внутренний 35 руст
Виробники Tesli
Наявність:

8 грн.
м/п


Короткі характеристики
Довжина2,2 м
кількість зрощень2 и более
ОплатаОплата наличными, Visa/MasterCard, безналичными
Страна виробникаУкраина
Всі характеристики

Внутрішній куток застосовується в облаштуванні внутрішнього інтер'єру сауни. З його допомогою зручно закривати кутові щілини, або ж використовувати як стельовий плінтус. Має кілька зрощень по довжині, допускаються сучки 10- 15 мм. Мінімальна кількість для замовлення 1 упаковка (26 м.п.)

В наш час, які тільки сауни не будуються. Дизайн таких будівель досить різний і не має стандартних форм. Особливо популярним стало поєднувати безпосередньо приміщення сауни і кафе. Яке місце для відпочинку буде основним або переважним, вирішують, зрозуміло, організатори. Єдине, що залишається незмінним, це внутрішнє оформлення сауни, її оздоблення, основні елементи нагрівання і пароутворення, без чого їй не відбутися.

Матеріали для виконання внутрішнього інтер'єру сауни повинні бути природними і лідер серед них, безсумнівно, дерево. Куток внутрішній 35 руст стандартно застосовується при обробці кутових щілин і використовується в якості плінтуса.

Використання куточків внутрішніх, зовнішніх, рейок, вагонки та інших елементів, забезпечують приміщенню сауни належні температурні і експлуатаційні показники.Характеристика

Довжина2,2 м
кількість зрощень2 и более
ОплатаОплата наличными, Visa/MasterCard, безналичными
Страна виробникаУкраина
Матеріаллипа
Ширина35 мм
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha