Дерево - чудово, але термодеревина - краще!

Далеко не кожен забудовник чув про такий чудовий  матеріал, як термодеревина. Чому б не усунути прогалини в  знаннях у галузі столярної справи?
Розмову варто почати з того, що сьогодні, в епоху значного переважання  пластика і полімерів, як ніколи цінується природність, натуральність, екологічність. Тому, кращого матеріалу для обробки приміщень, ніж деревина, годі й шукати.


Легка, зручна у використанні,міцно утримує в масиві цвяхи або шурупи, а головне гарна! На будмайданчику суперечки можуть вестися тільки про породу деревини: комусь до вподоби класичний дуб, декому подобається практична сосна, а хтось -  переконаний прихильник вільхи.

Скрізь є свої плюси і свої мінуси. Але є технології для отримання принципово нового виду матеріалів, ім'я йому термодеревина.

Термодерево: нові властивості - нові можливості.
Складно повірити, що буває дерево з такими сильними властивостями, і тим не менш, воно існує. Звичайно, в лісі його не знайти. Якщо потрібні підвищені експлуатаційні характеристики, професіонали одностайно радять зупинити вибір на термодеревині. Де ж її знайти?
Компанія Tesli одна з небагатьох вітчизняних фірм, що освоїли і успішно впровадили у виробництво революційний процес обробки пиломатеріалів. У руках наших майстрів класична дошка набуває унікальних властивостей.

Основні переваги термодеревини:
· Не схильна до гниття, цвілі;
· Не боїться перепадів температури;
· Завжди зберігає свої лінійні розміри;
· Не деформується, не псується
· Не боїться гризунів і комах;
· Кліматично стійка, не вбирає вологу.

Більше двух десятків років ми випускаємо профіль з термолипи, термососни, термовільхи і термодуба. З кожним роком попит на інноваційний матеріал неухильно збільшується.


Піонери інноваційної термообробки
З дерева будували і продовжують будувати донині зодчі всієї планети. Там, де природні умови найбільш суворі - перепади температур, вогкість, опади - від надійності будинку часом залежить життя людини. Необхідні новаторські рішення, сучасні методи та матеріали, адже деревина в натуральному вигляді-  недостатньо стійкий матеріал. Кращі, добірні дошки і ті схильні до гниття, ураження грибком, викривлення під впливом вологи. Здавалося б глухий кут, але вихід знайшли в країні фіордів і саг.

Фінляндія багата лісами, і, відповідно, діловим будматеріалом. Однак, примхи нордської природи роблять недовговічними навіть найміцніші дерев'яні конструкції. В кінці минулого століття місцеві жителі стали застосовувати для обробки пиломатеріалів метод термомодифікаціі. Головний секрет - відсутність в сушильній камері кисню. Дерево, незважаючи на високу температуру, не запалюється, а як би «пропікається».
Технологія включає в себе наступні етапи:
· Традиційна сушка пиломатеріалу 20 діб;
· Вихід на стандартний режим термообробки протягом 1 доби;
· Термомодифікація до 3 діб;
· Охолодження до 2 діб.
Після такої поглибленої сушки, пиломатеріал придатний до експлуатації в найнесприятливіших умовах.


Термообробка - альтернатива хімічним методам захисту
Якщо дерево обробити просоченням, покрити фарбою, а потім лаком, то можна отримати матеріал подібний за властивостями з термодеревиною. Однак, втратиться природність і натуральність. Будь-яка «хімія» - небажаний сусід в будинках, де проживають алергіки, діти, а також в оздоровчих і курортних закладах.

У зв'язку з шкідливістю хімічно обробленої деревини для здоров'я і навколишнього середовища, з 2004 року в Євросоюзі діє заборона на її використання. Зарубіжні виробники стали активніше впроваджувати процес термомодифікаціі в масове виробництво.
Термооброблена дошка - це дошка «просмажена» практично до повного всихання, внаслідок чого її клітинна структура вже інша. Дерево втрачає властиві йому недоліки без допомоги небажаних штучних реагентів, залишаючись як і раніше екологічно чистим і гігієнічно нейтральним.
Показники якості сушіння:
· Залишкова вологість 5%;
· Розкид вологості по штабелю не більше 1%;
· Коливання вологості по товщині і довжині дошок до 1%.
При потраплянні води на профіль з термодерева, його не коробить та не піддає деформації. У порівнянні зі звичайною липою або вільхою, показник адсорбції (вбирання) нижче в 5 разів. Капілярна структура деревини, зруйнована під час процесу термообробки, перешкоджає розбуханню дошок навіть в мокрому приміщенні. Поверхня дошок дуже щільна, без пір. Колір зрізів однорідний по всій глибині матеріалу, чого не досягти ніяком агресивним просоченням або фарбою. Відтінки - від майже чорного до золотистого.

В результаті безперервного багатоступеневого і складного технічного процесу з'являється ефектний, стильний, універсальний будівельний матеріал з широкою сферою застосування і тривалим терміном служби.


Термодеревина - матеріал майбутнього
Термодеревина - відносно молодий будівельний матеріал. Їй ще не вдалося витіснити старожилів будівництва - звичайний дерев’яний профіль, дошки, вагонку (ламберію). Але там, де навколишнє середовище диктує підвищені запити, у термодеревини вже немає конкурентів.

Термічно оброблена деревина найкращий варіант для:
· Обшивки балконів і лоджій;
· Декинга, садового паркету;
· Палуби і елементів обробки човнів, яхт;
· Тераси заміського будинку;
· Зовнішньої дерев'яної обшивки фасадів;
· Довговічних парканів та огорож;
· Елементів ландшафтного дизайну.

Термолипу широко застосовують для внутрішньої обшивки приміщень, різного призначення, але в першу чергу, парних, лазень, саун. Полоки з термодерева зручні й гігієнічні, підлоги довговічні. Стильний темний колір в широкій гамі відтінків дозволяє створювати цікаві інтер'єри.

Ми пропонуємо широкий асортимент вагонки, бруса і куточків з термолипи, термососни, термовільхи, бездоганний сервіс і лояльні ціни. Постійним клієнтам і оптовим покупцям передбачена гнучка система знижок і преференцій.3302 07.11.2017