Дерев’яні двері

Дерев’яні двері

Приміщення сауни або лазні має бути надійно теплоізольованим, тому велика увага приділяється не тільки якісному будівництву стін, але і вибору дверей. Глухі двері - один з видів дверей для сауни, їх можна назвати класичними. Перевага глухим дверям для сауни та лазні віддається через те, що вони мають низьку теплопровідність, тобто відмінно тримають температуру і повітря всередині приміщення, що дозволяє знизити втрати тепла всередині приміщення. Якщо дизайнерська задумка передбачає використання глухих дверей, то ми раді вашому візиту в наш интернет-магазин. При покупці продукції компанії «Tesli» гарантується якість всіх частин двері.
Двері з деревини липи випаровують корисні речовини в повітря, що позитивно позначається на самопочутті людини, при цьому при високій температурі не виділяє смоли, на відміну від хвойних порід. Дуже добре підходять для російської і фінської лазні, сауни, мають приємний зовнішній вигляд і довгий термін служби.

Глухі двері з липи, дуба і ясена - ідеальний варіант підкреслити статусність, престижність і стиль закладу або домашньої лазеньки.Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)