Новина

Описание

Як обшити стіни бані вагонкою

Як обшити стіни бані вагонкоюВагонка легко монтується – це одна з головних переваг матеріалу. Обшити стіни парилки вагонкою не складе труднощів, якщо ви маєте хоча б мінімальний досвід виконання оздоблювальних робіт. І навіть якщо ви плануєте довірити це завдання професіоналам, прочитайте цю статтю – так вам буде простіше проконтролювати якість роботи майстра. Вагонку в парній можна монтувати..
17.04.2021 1316 Читати далі...

Як обрати вагонку для парної

Як обрати вагонку для парноїМатеріал для оздоблення парної має бути вологостійким, термостійким, дихаючим, екологічно чистим, не повинен виділяти при нагріванні токсичних речовин. Цим вимогам ідеально відповідає дерев'яна вагонка з цілісного масиву липи, дуба, ясена, вільхи та інших листяних порід дерева. Хвойні матеріали, такі як ялина і сосна, використовуються рідше.Вагонкою називають стругану д..
06.04.2021 1078 Читати далі...

Двері в баню і сауну: з порогом або без порога?

Двері в баню і сауну: з порогом або без порога?Двері для бані та сауни відрізняються від звичайних міжкімнатних дверей. Вони виготовляються з термостійких і вологостійких матеріалів – термодерева або загартованого скла. Якщо за старих часів в лазнях ставили низькі двері, то сьогодні дверні прорізи мають стандартну висоту – 1800...2000 мм. Використовується нержавіюча фурнітура, стійкі до нагрівання..
01.04.2021 1450 Читати далі...

Утеплення сауни: матеріали і технології

Утеплення сауни: матеріали і технологіїПодбати про якісне утеплення сауни потрібно на етапі її будівництва, щоб потім не витрачати гроші та час на складну переробку теплоізоляції. Якщо при виборі та монтажі утеплювача допущені помилки, то приміщення буде повільно прогріватися і швидко втрачати тепло. Це загрожує неприємними наслідками: піде перевитрата палива, порушиться мікроклімат в парильні, ст..
22.03.2021 1155 Читати далі...

Види віників для лазні

 Банні віники вважаються обов'язковим атрибутом проведення процедур в традиційній російській лазні. Ці аксесуари виготовляються з найрізноманітніших матеріалів, кожен з яких володіє унікальними властивостями. У цій статті ми розглянемо найпопулярніші види банних віників і розповімо, в яких випадках їх потрібно використовувати.   Віники з листяних дерев   Найпоширеніші лист..
23.10.2019 2419 Читати далі...

Правила відвідування лазні з дітьми

 Батьки по-різному ставляться до відвідування лазні з дітьми. Одні мами і тата сміливо паряться з немовлятами, інші - не допускають до процедур навіть школярів. З якого віку дітям можна ходити в лазню і яких правил при цьому слід дотримуватися? Щоб відповісти на це питання, потрібно індивідуально оцінити стан здоров'я малюка, зважити всі за і проти, проконсультуватися з лікарем - і тільки піс..
23.10.2019 1898 Читати далі...

Вплив банних процедур на нервову систему людини

Не секрет, що люди ходять в лазню не стільки для гігієнічних процедур, скільки для гарного відпочинку. Банні процедури допомагають розслабитися, наповнитися позитивними емоціями, поліпшити настрій. І справа тут не тільки в позитивному психологічному впливі. Баня впливає на функціонування нервової системи на фізичному рівні. За рахунок чого це відбувається? Перебування у вологому приміщенні при під..
23.10.2019 1596 Читати далі...

Намет для кемпінгу

  Подорожувати «дикуном» і при цьому мати доступ до повноцінних банних процедур - мрія будь-якого туриста. Для тих, хто любить гарненько попаритися на природі після виснажливого походу, розроблені спеціальні конструкції переносних лазень. Їх можна придбати в магазині або спорудити самостійно. Такі парилки виконані у вигляді м'яких наметів, усередині яких розміщується піч і аксесуари. Тут..
12.09.2019 2038 Читати далі...

Будівництво домашньої лазні в квартирі

   Якщо міський житель любить лазню, але не має можливості або часу для її відвідування, то відмінним рішенням може стати облаштування парилки в квартирі. Завдяки сучасним технологіям ця смілива ідея може бути досить легко реалізована. Безумовно, це потребуватиме певних витрат, але загальна вартість будівництва лазні в квартирі буде нижче в порівнянні зі зведенням окремого будинку парилк..
05.09.2019 1667 Читати далі...

Правила гігієни при відвідуванні лазні та сауни

   Тепле і вологе повітря - ідеальне середовище для поширення хвороботворних організмів. Щоб відвідування парильні було безпечним для здоров'я, недостатньо стежити за чистотою всіх поверхонь. Кожен відвідувач повинен зі свого боку дбати про дотримання правил особистої гігієни в лазні і сауні.   Загальні правила гігієни в лазні   Перед походом в парну відвідувачі повин..
27.05.2019 4015 Читати далі...

Правила безпеки в лазні і сауні

   Нехтування технікою безпеки в лазні і сауні може привести до сумних наслідків, аж до пожежі з людськими жертвами. На жаль, такі випадки в нашій країні не поодинокі. У цій статті ми розповімо, які правила безпеки потрібно дотримуватися в сауні і лазні.   Правила пожежної безпеки в бані   Головні джерела небезпеки в лазні - піч і димар. Перше правило експлуатації печ..
26.05.2019 3589 Читати далі...

Користь лазні для краси і здоров'я людини

   Банні процедури - це завжди приємне проведення часу, особливо якщо парилка оснащена якісними бондарними виробами, корисними аксесуарами та іншими товарами для лазні. Однак це не тільки приємна, але і корисна процедура. Якщо періодично паритися в лазні за всіма правилами, то можна уповільнити перебіг багатьох хронічних захворювань, позбутися від неприємних симптомів. Показаннями для ві..
25.05.2019 1425 Читати далі...

Показано з 1 по 12 із 35 (3 сторінок)