Вікна для сауни

Вікна для сауни

Вікна для саун


Компанія «Tesli» пропонує купити вікна для лазні і сауни - ексклюзивну продукцію, яка не має аналогів в Україні.

Всі операції з підготовки деревини, виготовлення та збирання вікон ми здійснюємо без посередників у власних цехах «під ключ» - це дозволяє нам контролювати якість виробів на кожному етапі виробничого процесу і при цьому вести лояльну цінову політику. Вікна для саун «Tesli» - сертифікований товар, який має всі необхідні гігієнічні висновки.

Чому вікна для саун «Tesli» - кращі?

«Дихаючі» властивості і екологічність. Натуральне дерево підтримує оптимальний мікроклімат в приміщенні, тому повітря в сауні завжди залишається свіжим. Вікна, на 100% виготовлені з натуральних матеріалів, не виділяють токсичних компонентів при нагріванні, роблячи лазневі процедури по-справжньому здоровими.

Висока теплоізоляція і економія енергії. Загартований потрійний склопакет товщиною 38 мм зберігає тепло в сауні в будь-який час року і витримує критичні перепади температур. Тепло не йде з парної через вікна, що дозволяє уникнути невиправданих витрат на  паливо і електроенергію.

Гідний зовнішній вигляд. Дерев'яні вікна гармонійно доповнюють затишну атмосферу сучасних саун, оформлених в еко-стилі.

Швидкий монтаж. Вікна сконструйовані таким чином, щоб їх монтаж здійснювався без особливих трудовитрат.

Пропонуємо купити вікна для бань і саун різних модифікацій:
                            

  •  Глухі вікна - найдоступніший за ціною варіант. Таке вікно не відкривається, але пропускає в приміщення м'яке природне світло.
  •  Поворотні вікна - стандартний одно- або двостулковий віконний блок на петлях. Очевидна перевага конструкції - можливість провітрювання парної кімнати.
  •  Комбіновані моделі - широкі вікна, що складаються з глухої і поворотної стулки.
  •  Відкидні вікна - конструкції з фіксацією стулки в декількох положеннях.

    Дерев'яні вікна для лазні оснащуються надійною німецькою фурнітурою. Відкидні і поворотні конструкції виготовляються з надійним контурним ущільнювачем.

    Вікна «Tesli» для бань і саун користуються попитом серед дизайнерських студій, будівельних компаній, а також приватних клієнтів, які хочуть побудувати шикарну лазню або сауну своїми руками.

    Ви можете замовити вікна будь-яких розмірів - термін виготовлення складає 35 день. Розміри готових конструкцій, наявних на складі, уточнюйте у менеджера.Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)