На столичній виставці знову відкриється стенд Tesli

На торішній виставці Міжнародного експофорума «Будівництво. Архітектура. Нерухомість » стенд нашої компанії сподобався і запам'ятався багатьом відвідувачам. Ми раді були знайти нових друзів, поспілкуватися в неформальній атмосфері з давніми діловими партнерами, а також продовжити просування унікального вітчизняного бренду Tesli.


Адже Tesli - це:
 
• натуральні, екологічно чисті матеріали;
• новаторські технології;
• бездоганна якість.
 
Продукція, що виготовляється нашими майстрами, не має аналогів в Україні. Вона була високо оцінена організаторами виставки «Будівництво. Архітектура. Нерухомість ». У 2017 році Міжнародний Експофорум презентує нові цікаві експозиції.


Ми були запрошені для демонстрації новинок і популярних моделей в категоріях «Будівництво та архітектура», а також «Дерев'яний будинок».

Формат заходів дозволяє охопити багато аспектів розвитку світової будівельної галузі. Команда Tesli йде в ногу з часом, вивчаючи і впроваджуючи новинки деревообробки в технологічний процес. Експофорум цікавий для інвесторів, виробників будівельної продукції і, звичайно ж, покупців. Понад 20 років ми виготовляємо столярну продукцію елітного сегмента, а також аксесуари для лазні, сауни, хамама.
З повним асортиментом продукції ви можете ознайомитися на нашому сайті, а також в соцмережах FB, G +, VK.

Для презентації продукції Tesli на Експофорумі були відібрані кращі зразки:
• складальних полоків, декинга, облицювання;
• вікон та дверей;
• банних аксесуарів, оригінальних елементів інтер'єру для саун.
 
До зустрічі на виставці!
 
Прес-офіс Tesli1082 11.07.2017