Користь лазні для краси і здоров'я людини

   Банні процедури - це завжди приємне проведення часу, особливо якщо парилка оснащена якісними бондарними виробами, корисними аксесуарами та іншими товарами для лазні. Однак це не тільки приємна, але і корисна процедура. Якщо періодично паритися в лазні за всіма правилами, то можна уповільнити перебіг багатьох хронічних захворювань, позбутися від неприємних симптомів. Показаннями для відвідування лазні служать наступні проблеми:

   • багато захворювань органів дихальної системи;

• легка ступінь гіпотонії і гіпертонії;

• захворювання внутрішніх органів - нирок, жовчовивідних шляхів, кровоносних судин;

• проблеми з опорно-руховим апаратом;

• гінекологічні захворювання.

   Багатьох людей цікавить питання, що і як лікує лазня, проте слід врахувати, що лазню можна відвідувати в період загострення хронічних захворювань. Банні процедури показані тільки в період ремісії.


   У чому полягає користь банних процедур?

   Унікальне поєднання високої температури і вологості повітря благотворно впливає лазні на організм людини. За рахунок високої вологості людина легше переносить перебування в парній, ризик перегріву зводиться до мінімуму. Користь лазні для краси і здоров'я очевидна:

  Шкіра. За рахунок посиленого потовиділення здійснюється глибоке очищення пір, відмерлий шар дерми видаляється, шкіра стає більш пружною, спостерігається помітний ефект омолодження.

 Обмінні процеси. Банні процедури прискорюють обмін речовин, це сприяє нормалізації ваги і позбавлення від непотрібних жирових відкладень.

 Психоемоційний фон. При відвідуванні лазні підвищується настрій, позитивний емоційний стан сприяє оздоровленню всього організму.

 Серцево-судинна і дихальна системи. Посилений кровообіг очищає судини, в результаті усуваються ділянки застою крові, знижується ризик появи інсультів, поліпшується робота органів дихання. Судини розширюються, пульс стає частішим, дихання - глибоким. Це відмінне тренування для серця і легенів.

  Опорно-руховий апарат. Тепло благотворно впливає на стан суглобів, зв'язок, м'язів. Масаж з використанням віника знижує больовий симптом, покращує рухливість суглобів. При регулярному відвідуванні лазні захворювання опорно-рухового апарату уповільнюють свою течію.

   Про користь банних процедур можна говорити нескінченно. Регулярне відвідування парильні - це можливість продовжити молодість, зберегти здоров'я і красу на довгі роки.


1424 25.05.2019