Піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 12 куб.м

Модель: ls-36445643
Виробники Новаслав
Артикул: ПКС-01 П
Наявність:

₴14460 грн.


Короткі характеристики
Вес камней 100 кг
Вид топлива Твердое
Гарантийный срок 36 місяців
Коефіцієнт корисної дії 75 %
Всі характеристики

Піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 12 куб. м – це потужна кам'янка з відкритим решітчастим кожухом. Обладнання поставляється безпосередньо від провідного українського виробника. На нашому сайті ви можете купити піч для сауни «Пруток» за вигідною ціною з доставкою в будь-яку точку України.

Технічні характеристики печі для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 12 куб. м

ü  Модель "Пруток" ідеально підходить для створення оптимального мікроклімату у вологій лазні. Кожух топки виконаний не з суцільного металу, а зі сталевих прутків, за рахунок чого підвищується швидкість нагріву парної та інтенсивність утворення м'якого і насиченого пару. При цьому коефіцієнт корисної дії сягає 75% - прекрасний показник для дров'яних печей.

ü  Простір між топкою і решітчастим кожухом заповнюється додатковим об'ємом каменів. За рахунок відсутності жорсткого кожуха камені безперешкодно віддають тепло, швидко прогріваючи невелику парильню об'ємом до 12 куб. м, ефективно генерують пар і довго акумулюють тепло.

ü  Піч для лазні на дровах «Пруток» оснащується виносним паливним каналом довжиною 220 мм для монтажу через стіну. Топка встановлюється в парильні, а закладка дров і чистка виконується із суміжного приміщення. Якщо немає можливості такого розміщення, виробник пропонує аналогічні моделі без виносу.

ü  Колосникова решітка виготовлена з чавуну. Димовий канал має S-подібну форму, що забезпечує рівномірний нагрів каменів в усіх напрямках. Верхня панель топки посилена металевим листом товщиною 8 мм.

Де купити піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 12 куб. м недорого

Якщо ви хочете купити піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 12 куб. м недорого, зробіть замовлення в нашому інтернет-магазині. Крім даної моделі, на сайті представлений найширший вибір українських дров'яних печей. Зв'яжіться з нами за номерами +38 (050) 325-72-02, +38 (067) 579-59-07 – наш менеджер допоможе вибрати кращий варіант в залежності від обсягу і планування сауни.

Компанія "Tesli" - провідний український виробник дерев'яних виробів для лазні. Для зручності клієнтів ми включили в свій асортимент перевірені кам'янки від нашого постійного партнера «Новаслав». Звернувшись до нас, ви можете обладнати сауну «під ключ» повним комплексом високоякісного обладнання з доставкою і установкою.


Характеристики

Вес камней 100 кг
Вид топлива Твердое
Гарантийный срок 36 місяців
Коефіцієнт корисної дії 75 %
Материал топки Сталь
Назначение печи Для бань и саун
Номинальная мощность 12 кВт
Отделка печи Облицовка натуральным камнем
Підключення до димаря Верхнее
Расположение печи Любое
Скорость нагревания воздуха 40 хвилин
Толщина материала топки 8.0 мм
Діаметр димоходу 120 мм
Розмір ДxШxВ 220+628 x 420 x 700 мм
Вага 70 кг
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha


Рекомендуємо подивитися