Піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 12 куб.м

Модель: ls-36445643
Виробники Новаслав
Артикул: ПКС-01 П
Наявність:

₴11970 грн.


Короткі характеристики
Діаметр димоходу 120 мм
Розмір ДxШxВ 220+628 x 420 x 700 мм
Вага 70 кг
Вес камней 100 кг
Вид топлива Твердое
Гарантийный срок 36 місяців
Коэффициент полезного действия 75 %
Всі характеристики

Піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 12 куб. м – це потужна кам'янка з відкритим решітчастим кожухом. Обладнання поставляється безпосередньо від провідного українського виробника. На нашому сайті ви можете купити піч для сауни «Пруток» за вигідною ціною з доставкою в будь-яку точку України.

Технічні характеристики печі для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 12 куб. м

ü  Модель "Пруток" ідеально підходить для створення оптимального мікроклімату у вологій лазні. Кожух топки виконаний не з суцільного металу, а зі сталевих прутків, за рахунок чого підвищується швидкість нагріву парної та інтенсивність утворення м'якого і насиченого пару. При цьому коефіцієнт корисної дії сягає 75% - прекрасний показник для дров'яних печей.

ü  Простір між топкою і решітчастим кожухом заповнюється додатковим об'ємом каменів. За рахунок відсутності жорсткого кожуха камені безперешкодно віддають тепло, швидко прогріваючи невелику парильню об'ємом до 12 куб. м, ефективно генерують пар і довго акумулюють тепло.

ü  Піч для лазні на дровах «Пруток» оснащується виносним паливним каналом довжиною 220 мм для монтажу через стіну. Топка встановлюється в парильні, а закладка дров і чистка виконується із суміжного приміщення. Якщо немає можливості такого розміщення, виробник пропонує аналогічні моделі без виносу.

ü  Колосникова решітка виготовлена з чавуну. Димовий канал має S-подібну форму, що забезпечує рівномірний нагрів каменів в усіх напрямках. Верхня панель топки посилена металевим листом товщиною 8 мм.

Де купити піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 12 куб. м недорого

Якщо ви хочете купити піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 12 куб. м недорого, зробіть замовлення в нашому інтернет-магазині. Крім даної моделі, на сайті представлений найширший вибір українських дров'яних печей. Зв'яжіться з нами за номерами +38 (050) 325-72-02, +38 (067) 579-59-07 – наш менеджер допоможе вибрати кращий варіант в залежності від обсягу і планування сауни.

Компанія "Tesli" - провідний український виробник дерев'яних виробів для лазні. Для зручності клієнтів ми включили в свій асортимент перевірені кам'янки від нашого постійного партнера «Новаслав». Звернувшись до нас, ви можете обладнати сауну «під ключ» повним комплексом високоякісного обладнання з доставкою і установкою.


Характеристика

Діаметр димоходу 120 мм
Розмір ДxШxВ 220+628 x 420 x 700 мм
Вага 70 кг

Характеристики

Вес камней 100 кг
Вид топлива Твердое
Гарантийный срок 36 місяців
Коэффициент полезного действия 75 %
Материал топки Сталь
Назначение печи Для бань и саун
Номинальная мощность 12 кВт
Отделка печи Облицовка натуральным камнем
Подключение к дымоходу Верхнее
Расположение печи Любое
Скорость нагревания воздуха 40 хвилин
Толщина материала топки 8.0 мм
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha


Рекомендуємо подивитися