Продукція «Tesli» представлена на Міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo 2018 у м Київ

З 20 по 23 березня 2018 року в Києві відбулася Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo 2018 - грандіозний захід, найпрестижніша і найавторитетніша будівельна виставка в Україні. Понад 600 компаній з усього світу (Білорусь, Туреччина, Латвія, Польща та ін.) зібралися в київському МВЦ, щоб поділитися своїми досягненнями в галузі будівництва, ремонту, архітектури, ландшафтного дизайну. Виставку відвідали більше 20 тисяч осіб. На експозиційних стендах були представлені унікальні розробки - будівельні та оздоблювальні матеріали, віконні та дверні системи, сантехніка, фурнітура, інструменти та обладнання, елементи декору та освітлення.

Форум InterBuildExpo 2018 відкриває двері для професіоналів своєї справи щорічно з 1994 року. Брати участь в такій виставці - честь для будь-якої компанії. Ми вже в четвертий раз отримуємо запрошення від організаторів і гідно представляємо деревообробну галузь України на міжнародному рівні. Для нашої компанії це відмінна можливість показати нову продукцію, почерпнути корисну технічну інформацію, налагодити професійні контакти, знайти партнерів і визначитися з вектором подальшого розвитку. Ми прагнемо випереджати час і давати клієнту навіть більше, ніж він хоче. І в цьому нам допомагає досвід участі в таких заходах як InterBuildExpo.Унікальний виставковий павільйон «Tesli»


Активно попрацювавши, ми створили експозиційний павільйон, в якому кожен елемент, від підлоги до стелі, виготовлений на нашому виробництві. Ми доклали максимум зусиль для того, щоб одночасно показати функціональність, практичність і красу своєї продукції. Результат виправдав наші очікування - до стенду «Tesli» була прикута підвищена увага почесних гостей виставки, іноземних делегацій, партнерів, дилерів, потенційних клієнтів.

Ми представили основну продукцію бренду - дерев'яні двері та вікна для лазні, бондарські вироби, світильники, декінг, оздоблювальні матеріали. Займаючись оформленням павільйону, нам хотілося не просто показати кілька окремих одиниць своєї продукції, а створити справжній банний релакс-куточок з численними функціональними елементами, які можна помацати, уважно розглянути, перевірити в дії.Ми впровадили в конструкцію павільйону двері власного виробництва з загартованого скла і відкидне вікно для лазні та сауни. Відвідувачі перевіряли, як відкриваються і закриваються двері і вікна, із задоволенням «тестували» роботу відер-водоспадів, вивчали конструкції відер і запарників і, звичайно ж, насолоджувалися красою та енергетикою натуральної деревини.Великий інтерес викликала наша новинка - дерев'яне відро, внутрішня поверхня якого виконана з нержавіючої сталі. У такій конструкції нам вдалося поєднати самобутню естетику дерев'яного бондарного виробу і надійність нержавіючого посуду. Сталевий шар робить банне відро більш функціональним, надійним і довговічним.

Ми були приємно здивовані тим, що в результаті експозиційний захід перетворився для нашої компанії в виставку-продаж. Експонати розліталися, як гарячі пиріжки. Відвідувачі активно купували продукцію «Tesli», робили замовлення, пропонували співпрацю, чому ми були, безумовно, дуже раді.InterBuildExpo - результати та плани на майбутнє
Ми працюємо в сфері виробництва дерев'яних виробів для лазні більше 20 років, але ні на секунду не перестаємо розвиватися, рости, прагнути до нових вершин. Участь у виставці дозволила нам краще зрозуміти запити кінцевого споживача, заявити про себе на міжнародній арені. Отримавши високу оцінку своєї продукції, ми ще раз переконалися, що головні складові успіху в нашій галузі - висока якість деревини, впровадження інноваційних технологій та реалізація повного виробничого циклу.

Для наших клієнтів особливо цінно, що вони купують українську продукцію, створену руками українських талановитих майстрів. Зусиллями нашої команди вітчизняна деревообробка досягла європейського рівня, а в чомусь навіть вирвалася вперед. І ми зробимо все для того, щоб в наступному році на InterBuildExpo 2019 приємно здивувати відвідувачів і представити ще більше цікавих новинок і оригінальних розробок. Залишайтеся з нами!


1535 07.05.2018