Стенд «Tesli» вразив гостей Експофорума

Компанія «Tesli», раніше була присутня на експофорумі «Будівництво, Архітектура, Нерухомість» в якості гостя, в 2016 році дебютувала в новому для себе статусі і вперше стала повноцінним учасником виставки.

Форум, відомий своєю насиченою діловою програмою, органічно поєднав круглі столи, конференції, майстер-класи та семінари на актуальну тематику, пов'язану з розвитком будівельної індустрії в Україні.


Головне, чим здивувала наша фірма жителів столиці і гостей Києва, це тим, що ми -  місцеві майстри. Не Німеччина, не Фінляндія або Естонія - все зроблено руками українських столярів, з вітчизняної деревини.


Відвідувачі прискіпливо оглядали, обмацували, «обнюхували» кожен експонат «Tesli», відмовляючись вірити, що повний виробничий цикл деревообробки здійснюється в Україні. Нас називали унікумами, динозаврами столярного мистецтва, виробниками нової формації.


Це при тому, що на Форум приїхало 300 компаній! Тільки сумарна площа експозиції складала понад 5 тис. м.кв. Міжнародний Експофорум, який щорічно проводиться в столиці України, давно заслужив авторитет, як найкраща бізнес-платформа для комунікацій серйозних гравців в будівельній галузі. Тому схвальні оцінки від учасників і гостей виставки нам були подвійно приємні.


Компанія «Tesli» наочно продемонструвала технологічні, дизайнерські, конструкторські рішення з різних областей нашої діяльності:


· Обробки твердих і м'яких порід деревини;


· Профілювання погонажу;


· Сушки і термообробки заготовок;


· Облаштування банних приміщень.


Відвідувачам стенда «Баня - традиційні матеріали та інноваційні методи» були представлені:


· Складальні полоки;


· Вікна і двері, створені за сучасною технологією;


· Банні аксесуари;


· Світильники та інші елементи інтер'єру саун;


· Декінг і облицювання.


Відвідувачі могли детально вивчити особливості продукції «Tesli» і замовити в Києві аксесуари для лазні, сауни, хамама прямо біля нашого стенду.


Стенд «Tesli» - підготовка, експозиція, аналіз


Участь у виставці Міжнародний експофорум «Будівництво, Архітектура, Нерухомість 2016» колективом компанії «Tesli» був сприйнятий, як черговий виклик, який дозволить перейти на новий щабель розвитку. Виготовляючи елітну продукцію, в т.ч. аксесуари для лазні, сауни, хамама, дуже важливо заслужити довіру клієнта.

экспо

Андрій Степанцов, керівник компанії:


- У темній комірці брусок дорогоцінного металу нічим не відрізняється від старої цегли. Щоб золото заблищало, потрібно впустити світло. Для нас участь в Міжнародний експофорум - це можливість себе показати і інших подивитися. Серйозний бізнес-майданчик дозволяє презентувати свою продукцію найкращим чином, безпосередньо донести комерційно вигідну інформацію до зацікавленої, «адресної» публіки.


У церемонії офіційного відкриття Міжнародного експофоруму «Будівництво, Архітектура, Нерухомість » за традицією брали участь високопоставлені гості, пов'язані з розвитком будівництва, архітектури. У 2016 році в учасників виставки була можливість поспілкуватися з першим заступником міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Негодою В.А., Президентом Будівельної палати Шилюком П.С., Президентом Нацспілки архітекторів Гусаковим В.Н., віце-президентом Українського союзу промисловців і підприємців Прохоровим С.М., Надзвичайним і Повноважним Послом Туркменістану Аманмурадовим Н.А., главою компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Івановим В.А., а також іншими видними учасниками Експофоруму.


На виставці досягнень будівельної індустрії, були представлені різні напрямки, в тому числі і в галузі деревообробки. Однак, аналогів продукції «Tesli» ми не побачили. Можливо, частиною успіху стенду «Баня - традиційні матеріали та інноваційні методи», ми зобов'язані унікальністю нашої пропозиції.


Почесні гості форуму, іноземні делегації, відвідувачі виставки, а також наші партнери з інтересом оглядали  всі, без винятку, представлені компанією товари.


Аналізуючи успіх стенду, ми систематизували позитивні відгуки. Вони представлені нижче в рейтинговому порядку. Споживачам цікава продукція «Tesli», тому що:

· Матеріали, майстри і виробництво - все це Україна.


· Дизайн європейського рівня, інноваційні конструктивні рішення;


· Унікально вигідне поєднання ціни та якості.


· Вироби виконані з екологічної деревини;


· Налагоджена система постачань, комунікації, великі обсяги виробництва.


· Інші причини.


Будівництво, це галузь, яка є індикатором розвитку економіки. Те, що сьогодні українців цікавить не просто функціональність, а й творче рішення, краса виробу -  свідчить багато про що. Ми сподіваємося, що на експофорумі ми запропонували ті види продукції, які будуть користуватися стійким попитом, як серед масових, так і серед індивідуальних забудовників.

Віталій Банний, провідний менеджер:

- Підготовка стенду для заходу такого рівня виявилася складним, але цікавим завданням. У проектуванні і складанні експозиції важливі найдрібніші деталі. Співробітники, які презентують продукцію, зобов'язані бути гранично компетентні. Не тільки розбиратися у всіх тонкощах техпроцесу, а й знати параметри представлених виробів, а також вміти доносити точну, стислу, зручну для сприйняття інформацію відвідувачам виставки, серед яких - представники не тільки ближнього, але і далекого зарубіжжя.

У тому, що стенд «Tesli» став популярний, чимала заслуга організаторів виставки. Вони нам у всьому йшли назустріч. починаючи від вибору місця, закінчуючи проведенням комунікацій, лояльним ставленням до використання транспорту і механізмів. Хоча, не обійшлося без накладок. Зокрема, в останній момент довелося економити в розмірах, тому що з організаційних причин була змінена площа стендів на виставці.

Добре, що команда «Tesli» приїхала повністю оснащена інструментом і матеріалами, тому змогла самотужки оперативно підігнати експозицію під нові параметри. Можна згадати купу великих і дрібних деталей, яких сидячи вдома неможливо ні врахувати, ні прорахувати. Наприклад, двері для хамама Gorgon виглядають  набагато ефектніше на темному тлі парної, ніж в променях прожекторів. Ми вирішили цю проблему, задекорувавши прохід темною тканиною. Відвідавши наш стенд, ви б відчули, як з переповненого виставкового залу в одну мить переноситесь в куточок миру, спокою, релаксації.

Продукція «Tesli» перетворює будь-яку лазню в оазис розслаблення і відпочинку. А наш стенд, спеціально проектувався, як сауна в реальному масштабі. Потужності «Tesli» дозволяють вже сьогодні на третину збільшити випуск столярної продукції елітного класу. Але перш ніж нарощувати виробництво, ми вивчаємо і розширюємо ринок збуту. Експофорум подарував прекрасний шанс, заявити про себе не лише на всеукраїнському, а й міжнародному рівні.


1193 29.12.2016