Піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 18 куб.м

Модель: ls-36445661
Виробники Новаслав
Артикул: ПКС-02 П
Наявність:

₴15900 грн.


Короткі характеристики
Вес камней 120 кг
Вид топлива Твердое
Гарантийный срок 36 місяців
Коефіцієнт корисної дії 75 %
Всі характеристики

Піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 18 куб. м – кам'янка на дровах з прутковим кожухом для більш інтенсивного утворення пари. Дана модель поєднує в собі надійність, ергономічність і стильний дизайн. Кам'янка для лазні «Пруток» затребувана для оснащення як приватних, так і комерційних лазень.

Особливості та переваги печі для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 18 куб. м

ü  Головна особливість печі «Пруток» - наявність решітчастого кожуха, виконаного зі сталевого прутка. Простір між топкою і кожухом заповнюється додатковим об'ємом каменів. Така конструкція забезпечує прискорений нагрів парної, тривале акумулювання тепла та інтенсивне утворення густої пари.

ü  Потужності печі вистачає для ефективного нагріву повітря в парній об'ємом до 18 куб. м. Фактичний обсяг може коригуватися в залежності від висоти стелі, наявності вентиляції та інших параметрів приміщення. Коефіцієнт корисної дії обладнання сягає 75%.

ü  Виносний паливний канал довжиною 220 мм розміщується в суміжному приміщенні. Закладка дров і чистка кам'янки виконується з передбанника, а топка з камінням знаходиться в парній. Такий конструктив спрощує експлуатацію та обслуговування печі.

ü  Рівномірний прогрів каменів з усіх боків забезпечується вдосконаленою конструкцією S-образного димового каналу.

ü  Всі поверхні кам'янки пофарбовані жаростійкою емаллю чорного кольору, стійкою до механічних пошкоджень та перепадів температур.

Де купити піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 18 куб. м недорого

У нашому інтернет-магазині ви можете купити піч для лазні та сауни НОВАСЛАВ "Пруток" 18 куб. м недорого з доставкою по Україні. Також у нас представлений широкий вибір різних моделей – з виносними каналами або без них, з глухими дверцятами або оглядовими вікнами, з чорним, нержавіючим або прутковим кожухом топки. Якщо ви розгубилися у виборі – телефонуйте нам, ми детально відповімо на всі ваші запитання. Наші контакти: +38 (050) 325-72-02, +38 (067) 579-59-07.

Компанія «Tesli» більше 20 років займається оснащенням лазні дерев'яними виробами. Але парильня не буде працювати без надійної печі, тому ми включили в свій асортимент відмінні українські кам'янки. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробником, наші клієнти можуть купити дров'яну піч для лазні за найкращою ціною.


Характеристики

Вес камней 120 кг
Вид топлива Твердое
Гарантийный срок 36 місяців
Коефіцієнт корисної дії 75 %
Материал топки Сталь
Назначение печи Для бань и саун
Номинальная мощность 18 кВт
Отделка печи Облицовка натуральным камнем
Підключення до димаря Верхнее
Расположение печи Любое
Скорость нагревания воздуха 40 хвилин
Толщина материала топки 8.0 мм
Діаметр димоходу 120 мм
Розмір ДxШxВ 220+628 x 460 x 729 мм
Вага 80 кг
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha


Рекомендуємо подивитися