Фурнітура

Фурнітура

Будівництво сауни і лазні не простий процес. Будуть потрібні глибокі знання, логіка і кмітливість, тому цю роботу краще довірити фахівцям. Потрібно знати деякі правила і хитрощі в досягненні бажаного результату. Монтаж дверей неможливий без таких комплектуючих: ручка, засувка, ущільнювач, склотримач. Неконтактні частини двері можуть бути металевими, на відміну від тих, з якими людина контактує в парильні (щоб уникнути опіків).


Лиштва для сауни - це накладні профільовані планки, що приховують внутрішні конструкції біля вікон і дверей. В асортименті магазину присутні лиштви з опуклого і прямого профілю. Для виготовлення лиштв використовується несмолиста деревина - липа і осика. Існує невелика різниця в ціні, осика коштує трохи дешевше.


Підбираючи ручки для дверей варто знати, що для внутрішньої сторони дверей потрібно використовувати тільки дерев'яні, так як температура повітря в парильні коливається в межі від 70 до 140 градусів, то при контакті з металевими ручками можна отримати опік. Із зовнішнього боку можна використовувати будь-які ручки, так як дерев'яні двері погано проводять тепло і нагрівання зовнішньої ручки не відбудеться, зворотне може статися якщо двері скляні. Однак, якщо дизайн приміщення припускає однакові ручки, то варто використовувати тільки дерев'яні. Пропонуємо вашій увазі комплекти ручок "Reliable" і "Tesli", до складу яких входять: ручка, конфирмат (єврошурупи), ключ (для вкручування), заглушка (виконує декоративну функцію). Асортимент товарів постійно поповнюється, тому стежте за новинками.


Засувка для дверей сауни буває магнітна і механічна (кулькова). Від звичайних засувок ці засувки відрізняє легкість і ковзання.


Для скляних дверей компанія «Tesli» виробляє спеціальні склотримачі, механізм утримування скла повинен бути міцним, надійним і вологостійким, тому виготовляють з нержавіючої сталі.


Серед інших важливих комплектуючих товарів можна назвати ущільнювач. Він допомагає дверям утримувати тепло і пар всередині саун і лазень, створюючи ідеальну звукову та теплову ізоляцію. Витримує температуру понад сто градусів Цельсія. Швидко кріпиться, довго служить.Показано з 1 по 12 із 14 (2 сторінок)