Бондарні вироби

Бондарні вироби


Бондарні вироби


Компанія «Tesli» пропонує широкий асортимент бондарних виробів з натурального дерева для лазні.

Традиційно відвідування лазні не обходиться без застосування спеціальних пристосувань. Бочки, відра, запарники та інше дерев'яне приладдя перетворюють лазневі процедури в справжнє мистецтво. Однак застосування бондарних виробів з натурального дерева - це не тільки данина традиції, але і перевірене віками практичне і функціональне рішення.

Переваги дерев'яних бондарних виробів для лазні:

• Довговічність. Деревина, що пройшла спеціальну термічну обробку, має стійкість до вологи, нагрівання, зносу, цвілі. Якісні бондарські вироби для лазні не деформуються, не піддаються впливу грибка, зберігають естетичний зовнішній вигляд.

• Практичність. Дерев'яним начинням дуже зручно користуватися: вироби мають відносно невелику вагу, не обпалюють при нагріванні, мають приємну на дотик текстуру.

• Екологічність. При підвищених температурах деревина, на відміну від багатьох синтетичних матеріалів, не виділяє токсичних компонентів.

• Позитивна енергетика. Дерево - це живий матеріал, який створює в парній особливу атмосферу затишку, комфорту, гармонії.

Бондарні вироби від компанії «Tesli»

Наша компанія виготовляє бондарські вироби на власному виробництві з екологічно чистої термолипи і термоольхи із застосуванням нержавіючих комплектуючих. На нашому сайті Ви можете купити бондарські вироби для лазні за доступними цінами з доставкою по всій Україні. Наша продукція:

банні відра - ємності різного об'єму для зберігання води, обливань, розведення ароматичних масел, приготування трав'яних настоянок, подачі води на камені;

запарники - резервуари з ручками і кришкою для якісного запарювання віника;

водоспад для лазні - пристрій з настінним кріпленням для контрастних обливань після відвідування парилки;

ортопедичні підголовники - пристосування для комфортного відпочинку на лежаках;

огородження для світильника - гратчасті конструкції для м'якого розсіювання світла в лазні;

вентиляційні решітки з засувкою для забезпечення правильного повітрообміну в лазні.

Ми приділяємо пильну увагу функціональності, надійності і естетичним характеристикам приладдя для лазні. Дизайн нашої продукції максимально наближений до класичних бондарських виробів, якими користувалися люди в старовину. Для втілення традиційних конструктивних рішень ми застосовуємо цілий комплекс сучасних технологій. Наша компанія контролює якість продукції на кожному етапі технологічного процесу - від підготовки дерева до збірки готових виробів.

Якщо Ви хочете купити бондарські вироби, оформіть замовлення через кошик або зателефонуйте нашому менеджеру. Ми проконсультуємо Вас щодо вибору якісної дерев'яної продукції і відповімо на всі питання, що цікавлять.Показано з 1 по 12 із 18 (2 сторінок)