Про компанію

«Tesli »- компанія, що працює на ринку виробів з натуральної деревини більш 25 років. Торгова марка «TESLI» завоювала довіру і повагу у покупців завдяки високій якості виробів і індивідуальному підходу до кожного замовника. На сьогоднішній день «TESLI» може запропонувати широкий асортимент виробів. Дерев'яні євровікна з дуба, сосни та липи, міжкімнатні дерев'яні двері, різноманітна лінійка дверей для саун, околосаунние двері, погонаж для будівництва та оздоблювальних робіт будинків, саун, бань, хаммамов- ось неповний перелік виробів, якими по праву пишається наша компанія.

Маючи добре оснащені цеху, підприємство приймає замовлення на виготовлення столярних виробів для дизайнерських студій та приватних замовників.

Для виготовлення наших виробів ми використовуємо деревину дуба, сосни, ясена і липи, яку заготовляємо в екологічно чистих лісах Полтавської та Сумської областей.

Гарантія: завдяки суворому контролю якості кожної технологічної операції від розпилювання колоди і до упаковки готової продукції, ми надаємо гарантію на всі вироби від 12 місяців до 5 років.