Печі для лазні та сауни, опалювальні печі

Печі для бані


Звернувшись в компанію «Tesli», Ви можете вирішити широкий комплекс завдань, пов'язаних з оснащенням лазні. Крім якісних дерев'яних виробів, ми пропонуємо найкращі моделі печей для парної кімнати. Пічне устаткування для лазні поставляється за найвигіднішими цінами в Україні.


Критерії вибору печі для лазні

Як вибрати піч для лазні? До цього питання слід підходити відповідально, адже від  якості пічного обладнання залежить комфорт і безпека банних процедур. Головні критерії, на які слід орієнтуватися, - швидкий підігрів, компактність, безпека, продуктивність. Важливо, щоб піч була виготовлена ​​перевіреним виробником, здобув довіру замовників в нашій країні і за кордоном.


Печі, представлені на нашому сайті, відповідають всім цим вимогам. Компанія «Tesli» працює безпосередньо з виробниками і пропонує найвигідніші ціни печей для лазні. Ми дбаємо про те, щоб клієнти могли придбати у нас тільки найнадійніше обладнання, і особливо ретельно вибираємо моделі для продажу. На нашому сайті Ви можете купити печі для сауни, що володіють наступними перевагами:


Безпечна експлуатація. У порівнянні з традиційними цегляними аналогами, сучасні печі для лазні виготовляються з термостійких матеріалів, що виключають ризик отримання опіку. Інноваційна система відводу диму забезпечує повну безпеку під час роботи печі.


• Високий коефіцієнт корисної дії. Печі швидко і рівномірно прогріваються, забезпечують якісне утворення пари. Конвекційний кожух має спеціальні отвори для ефективного розподілу тепла по парному приміщенню. Для повноцінного обігріву приміщення потрібно лише одна закладка дров, дозавантаження палива не потрібне. По-перше, це зручно, а по-друге - економно. Вартість печі для лазні швидко окупається за рахунок реальної економії дров.


• Естетичний зовнішній вигляд. Сучасні печі для лазень мають стильний дизайн і вдало вписуються в інтер'єр парної. Додатковою прикрасою служить вікно з жароміцного скла. Встановивши піч з вікном, Ви зможете під час відпочинку милуватися танцюючим полум'ям. Це видовище створює заспокійливу атмосферу, притаманну традиційній сільській лазні.


• Ергономічність. Зручність експлуатації закладена в конструкції печі. Завантаження палива і очищення топки виконуються без зайвого клопоту. Вікно не тільки прикрашає піч, а й виконує чисто практичну функцію: дозволяє візуально контролювати процес розпалювання дров.


Печі для лазні від компанії «Tesli»: основні характеристики

На нашому сайті Ви можете підібрати печі  як для маленьких, так і для просторих парних кімнат. Обладнання розраховане на різну масу каменів (від 60 кілограм і більше). Топки виготовлені з нержавіючої сталі, що володіє підвищеною жаростійкістю.

 

Інноваційна деталь печей - відбійник, що підвищує ефективність утворення пари. До основи димоходу приварюються спеціальні сектори, що дозволяють правильно розподілити подання води. Завдяки наявності відбійника, пара утворюється не тільки на верхніх каменях, але і в більш глибоких шарах. Мілкодисперсний пар, отриманий від самих гарячих каменів, розташованих поблизу топки, - найякісніший і корисний для здоров'я.

Як купити піч для лазні?


Якщо Ви вже визначилися з вибором, оформіть замовлення через корзину на сайті. Можливо, Вам потрібна професійна консультація по вибору недорогої печі для лазні на дровах? Зв'яжіться з нашим менеджером. Ми допоможемо підібрати оптимальну модель, яка підходить під Ваші вимоги. Замовлений товар буде доставлений в будь-яку точку України в найкоротші терміни.


Телефонуйте нам - ми будемо раді допомогти Вам у такому відповідальному питанні, як оснащення лазні пічним обладнанням.Показано з 1 по 12 із 27 (3 сторінок)