Як вибрати двері для сауни. Чому двері Tesli - кращі.

Як не помилитися при виборі дверей? Що важливіше: естетика або практичність? Чому двері Tesli вважаються одними з кращих на вітчизняному ринку? Питань у забудовника багато. Спробуємо послідовно з ними розібратися.

Слово експерту Віталію Банному.
 
Віталій Банний:


Компанія Tesli, де я працюю провідним менеджером - унікальне підприємство. З 1997 року і по сьогоднішній день керівництво компанії вірне принципам повного технологічного циклу - наші фахівці включаються в роботу ще на етапі відбору дерева. Починаючи з підготовки матеріалу до обробки, закінчуючи доставкою вироба замовнику, ми завжди дотримуємося основних концепцій компанії - якість, надійність, своєчасність.
Двері, створені нашими фахівцями, надійно служать в умовах різких перепадів температур, підвищеної вологості, і, фактично, не мають аналогів в Україні.

Чому Tesli - кращий варіант для лазні, сауни, хамаму? Тому що ми не залежимо від «суміжників» і можемо гарантувати якість як повністю готового виробу, так і будь-якої його деталі або комплектуючих
окремо - від дошки до останнього гвинтика.
З чого варто починати, обираючи двері?
Перш за все слід визначитися з вимогами, які ви ставите на перше місце:
• високе енергозбереження;
• краса і естетичність;
• двері повинні вписуватися в дизайн парної кімнати та кімнати відпочинку;

Дерев'яні двері для сауни

Для створення якісних дерев'яних дверей для сауни буде потрібен не тільки добірний пиломатеріал. Полотно збирається, як сендвіч, з різних складових.
За рахунок цього досягається:
• надійна гідроізоляція;
• парозахист;
• підвищена термоізоляція.
В асортименті Tesli є моделі, які користуються популярністю протягом  десятиліть. Такі, як наприклад, двері «Глуха - Л», що володіє рекордно низькою теплопровідністю. Щоб натопити до червоного парну,
обладнану дверима-довгожителями, потрібно затратити на порядок менше енергії. А це дозволяє економити і електрику, і паливо, і час. Комбіновані двері типу «MAX» і «Авангард-1» мають схожі теплоізоляційні параметри. Головна перевага даних моделей полягає в наявності 14 мм склопакета у верхній частині полотна. Прозора вставка дозволяє контролювати ситуацію в парній, не залишаючи
передбанного приміщення.

У лазні важлива кожна деталь

Двері - це не тільки полотно, але і короб, термостійкий контур ущільнення, фурнітура, інші елементи. Вибираючи двері, обов'язково зверніть увагу на дані, так звані, дрібниці! Якщо виробник допустив хоча б
одну, нехай навіть незначну помилку, ви це обов'язково помітите. Деякі проблеми «вилізуть назовні » відразу, інші проявляться через час. Ми надаємо річну гарантію на будь-який готовий виріб і його комплектуючі. Наша компанія
виготовляє короби з липи або термолипи тільки за власною, спеціально розробленою, технологією Tesli.
Тому, ручаємося - зносу їм немає!

В ході техпроцесу промисловим способом зрощуються деталі короба, що дозволяє уникнути в подальшому:
• розсихання;
• викривлення;
• деформації;
• зміни геометричних параметрів бруса.

Інноваційна технологія випробувана експериментально в різних типах бань:
• парній;
• сауні;
• хамамі.

При складанні і подальшій експлуатації дверей, прекрасно себе зарекомендували:
• німецька фурнітура;
• засувки і  нержавіючі  склотримачі
• петлі, які не піддаються корозії.

На дверях Tesli ви побачите тільки фірмові дерев'яні ручки - зручні, ергономічні, зовсім не травмонебезпечні.

Нові матеріали в оформленні банних комплексів

Короб, зібраний нашими фахівцями, ідеально підходить, як до дерев'яних, так і до скляних дверей. В модельній лінійці Tesli представлені різні варіанти скляних дверей з малюнком.
Скло - універсальний природний матеріал. Останнім часом, міцні прозорі конструкції із загартованого скла широко застосовуються при оформленні різних інтер'єрів. Від будинку до офісу. Ми використовуємо 6 і 8 мм загартоване скло для виготовлення оригінальних, модних, стильних полотен для банних дверей.
Особливо популярний цей вид нашої продукції при будівництві хаммамів.

Прозорі двері:
• функціональні;
• практичні;
• володіють лаконічною красою;
• сучасні;
• візуально розширюють приміщення;
• легко поєднуються з різними матеріалами і інтер'єрами.

У числі фаворитів Tesli - двері для хамама «Сезам», двері для сауни «Sateen» і «Бамбуковий ліс».

Загартоване чудо-скло

Загартований скляний лист - безпечний, удароміцний матеріал з низьким коефіцієнтом тепловтрати. Він ідеально підходить для виготовлення сучасних банних дверей. За рахунок особливостей виробництва (багаторазові чергування розігріву-охолодження) в шарі силікату утворюються області напруги, які підвищують його механічну міцність в 5-6 разів.
Шести- або восьмиміліметрове дверне полотно з загартованого скла:
• не боїться ударів, руйнівних для звичайного скла, тієї ж товщини;
• стійко переносить різкі температурні перепади;
• добре зберігає тепло в приміщенні;
• в разі руйнування, розсипається на дрібні уламки з притупленими краями, які не створюють ніяких
додаткових проблем.

Відповідно до діючих стандартів якості, при ударі гартованого скла розміром 100х100 см гострим молотком, вагою 75 грам, воно повинно розсипатися не менш, ніж на 160 фрагментів.

Скло є гігієнічним, гіпоалергенним матеріалом. За скляними виробами легко і просто стежити, тримати їх в чистоті. Велику роль в поширенні скла в будівельній індустрії зіграли високі естетичні якості матеріалу. Скло може бути прозорим і матовим, з малюнком або орнаментом, різнокольоровим і монохромним. Скляні двері  - гідна альтернатива дерев'яним.

На що ще звернути увагу при виборі двері в сауну

Естетичність, краса, натуральність… Кожна деталь інтер'єру приміщень банного комплексу повинна створювати особливу атмосферу відпочинку. Адже двері в лазню - це двері в інший світ, світ спокою, релаксації, розслаблення. Продукція Tesli витримана в єдиному стилі і повністю відповідає всім заявленим параметрам.


Теплі і енергоекономні двері, зійшли 20 років тому з конвеєра і до сих пір вірою і правдою служать нашим покупцям.
При бажанні можна оновити будь-який з елементів дверей - ми використовуємо ту ж якісну фурнітуру,
виробляємо такі ж стильні ручки Tesli, як і кілька десятиліть тому. Нові моделі дверей не витісняють попередні, а просто вносять різноманітність в лінійку пропозицій компанії.

Порада майстра

При проектуванні сауни ви можете вибрати будь-який розмір дверей і навіть будь-яку форму. Ми готові прийняти будь-яке індивідуальне замовлення. Однак, якщо обрати один з декількох популярних габаритів, то можна серйозно
заощадити. При проектуванні сауни ви можете вибрати будь-який розмір дверей і навіть будь-яку форму. Ми готові прийняти будь-яке індивідуальне замовлення. Однак, якщо обрати один з декількох популярних габаритів, то можна серйозно заощадити.
На сьогодні ми випускаємо двері розміром:
• 1900х700 мм;
• 2000х700 мм;
• 2050х800 мм.
Важливою перевагою дверей Tesli, є універсальність. Їх можна встановити так, щоб вони відкривалися вліво або вправо. Повісили двері - не сподобалося, - не біда! Переставити нескладно.
Маніпуляції по зміні напрямку відкривання легкі, прості і під силу навіть початківцю-забудовнику.

Обирайте термолипу

Як говорилося вище, короби для банних дверей Tesli виготовляються з якісно висушеної липи або термолипи. Чим же відрізняються ці, співзвучні за назвою, матеріали? Термодеревина - особливий, інноваційний продукт, що поєднує в собі натуральність і одночасно з тим, високі протекційні якості, як у сучасних полімерів.  Більш детальну інформацію про термолипу ви можете прочитати тут.

Для збільшення терміну роботи, поліпшення вологовідштовхуючих властивостей, а також надання термобрусу красивого кремово-коньячного відтінку, заготовки обробляються спеціальним масляним просоченням.
Понад 20 років ми виготовляємо столярну продукцію елітного сегмента, а також аксесуари для лазні, сауни, хамама. З повним асортиментом продукції ви можете ознайомитися на нашому сайті, а також в соцмережах
FBG +VK.
 

Прес-офіс Tesli1461 15.08.2017