Вагонка термо липа 70

  • Вагонка термо липа 70
Модель: Вагонка термо липа 70
Виробники Tesli
Наявність:

690 грн.
м²


Короткі характеристики
Довжинаот 1,9 до 3 м
кількість зрощеньнет
Матеріалтермированная липа, ольха
робоча ширина70 мм
Всі характеристики

Зробити оригінальним інтер'єр Вашої сауни допоможе термолипова вагонка. Цей виріб має приємний запах і оригінальний колір "карамель". При обробці лляною олією набуває насичений шоколадний відтінок.
Традиційно лазні будувалися зі зрубу липи. Така лазня може прослужити та й  служить впродовж довгих десятиліть. Але якщо вам не дісталася така лазня-зруб в спадщину, не впадайте у відчай. На сьогоднішній день існує маса технологій і матеріалів для будівництва лазні. Можна побудувати лазню під старовину, а можна і спорудити сучасну лазню з кількома розділеними приміщеннями для зручності і повноцінного відпочинку з великою компанією.
Використовуючи в будівництві поєднання таких матеріалів як пінобетон, а для інтер'єру керамічні і різні облицювальні плитки, можна створити просто неповторну будову і ексклюзивний інтер'єр для вашої лазні або сауни.
Все ж таки бажано для облицювання використовувати дерево (вагонку), тому що цей матеріал несе собою теплоту, затишок і особливу атмосферу, а чи обов'язково його використовувати і в якій мірі вирішувати індивідуально кожному.
Вагонка термолипа 70 є прекрасним декоративним і функціональним матеріалом для обшивки лазні. Її текстура з красивим темним карамельним відтінком створить просто казковий інтер'єр.


Характеристика

Довжинаот 1,9 до 3 м
кількість зрощеньнет
Матеріалтермированная липа, ольха
робоча ширина70 мм
товщина12 мм
ОплатаОплата наличными, Visa/MasterCard, безналичными
Страна виробникаУкраина
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha